Palaukite...

Žavusis žudikas Tedas Bandis

/
Extremely Wicked Shockingly Evil and Vile
2019

images/news/1579872053.jpg

2019

1h 50min

Lietuvių k.
Režisierius: Joe Berlinger


(1 balsas)
Teodoras Robertas Bandis (jį šioje juostoje puikiai vaidina Zac Efron) buvo vienas žiauriausių serijinių žudikų Jungtinių Valstijų istorijoje. Pirmą kartą įtarimai jaunos moters pagrobimu ir nužudymu jam buvo pareikšti 1975 m. Visus kaltinimus vyras audringai neigė, o įtarimams kaupiantis ir daugėjant, du kartus pabėgo iš kalėjimo, ir vykdė naujus nusikaltimus. Galų gale nuteistas mirties bausme (kuri jam buvo įvykdyta 1989-aisiais), T. Bandis prisipažino kaltas dėl 30-ies žmogžudysčių, įvykdytų septyniose Amerikos valstijose per labai trumpą laikotarpį – tik per 4m. (1974-1978m.). Policijos tyrėjai iki šiol mano, kad aukų buvo daugiau.

Žavingos išvaizdos charizmatiškas vaikinas savo aukas visuomet suviliodavo viešose vietose, dažniausiai baruose. Apsimetęs valdžios pareigūnu arba neįgaliuoju, T. Bandis užmigdydavo savo aukų budrumą ir, išviliojęs toliau nuo pašalinių akių, jas pagrobdavo. Bandžio nusižiūrėtų merginų laukė kraupus ir nesuvokiamai žiaurus likimas.

Lygiai toks pat likimas buvo paruoštas ir Elizabetai Klopfer (akt. Lily Collins). Tačiau žudikas netikėtai įsimylėjo... Vis tik kraupios savo veiklos T. Bandis neatsisakė. Visi tolimesni filmo įvykiai pasakojami būtent iš Elizabetos perspektyvos. Nuo pat pirmųjų įtarimų, teismų ir netgi Tedui patekus į kalėjimą, Elizabeta tiesiog atsisakė patikėti visais įrodymais ir iki pat pabaigos tikėjo, kad jos mylimasis yra nekaltas – toks žavus buvo šis žudikas.

/* $banner1 = 'Ginklai medzioklei, savigynai, sportui'; $banner2 = 'Nemokami pratybų atsakymai'; $banners = array($banner1, $banner2); shuffle($banners); print $banners[0]; */
Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+2
#1 | siera · January 24 2020 17:45:23
Puikiai parodyta, kaip sunku atpažinti rinktinį pabaisą, nes jie moka galingai apsimetinėti.

+1
#2 | nerperm · February 08 2020 09:33:35
Labai geras detektyvas, dar turint omenyje, jog statytas pagal tikrus faktus. Verčia susimąstyti, kas gali būti tarp mūsų, žudikai ne visuomet atpažįstami

+0
#3 | Salema · January 31 2020 01:17:15
Super☆ veritas demesio, puikus zaidejas, tikrai galejo buti puikus advokatas.....

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai