Palaukite...

Verkiančios moters prakeiksmas

/
The Curse of La Llorona
2019

images/news/1557258681.jpg

2019

90 min

Lietuvių k.
Režisierius: Michael Chaves
Žanras: , , Mistiniai, Trileriai


(2 balsai)
Filmų „Išvarymas“, „Anabelė“ ir „Vienuolė“ kūrėjas James Wan pristato dar vieną šiurpią istoriją. Šįkart tai pasakojimas apie tarp dangaus ir pragaro besiblaškančią šmėklą „La Llorona“ – Verkiančią Moterį. Filmas pastatytas remiantis senovine Meksikos legenda, pasak kurios, įniršio apimta motina nuskandino savo vaikus, o atsipeikėjusi ir supratusi, ką padarė, pati puolė iš paskos į upę. Įsiklausius, tamsiomis naktimis iki šiol galima išgirsti nuo upės sklindančią, širdį draskančią jos raudą.

Socialinei darbuotojai Anai paskiriama nauja byla – įtariamas vienos moters smurtas prieš savo vaikus. Bandant išsiaiškinti incidento aplinkybes, Ana ir jos pačios mažamečiai vaikai įtraukiami į šiurpinančią realybę, kurios centre vis iškyla paslaptingos Verkiančios Moters vardas. Netrukus paaiškėja, kad vienintelė Anos viltis yra keistas, magija užsiiminėjantis kunigas. Ar jo pastangų pakaks apsisaugoti nuo Verkiančios Moters prakeiksmo?

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Michael Chaves

Prodiuseris: James Wan

Vaidina: Linda Cardellini („Keršytojai. Altrono amžius”), Raymond Cruz, Patricia Velasquez („Mumija”), Marisol Ramirez (TV serialas „Specialioji Los Andželo policija”), Sean Patrick Thomas, Jaynee-Lynne Kinchen („Self/less”), Roman Christou.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | siera · November 22 2019 22:23:06
Žiūrimas kinas net nebūnant siaubo žanro gerbėju. 4/5.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai