Palaukite...

Prancūziška porelė

/
Up for Love / Un homme a la hauteur
2016

images/news/1527414608.jpg

2016

98 min

Lietuvių k.
Režisierius: Laurent Tirard
Žanras: Komedija, Romantinis


(1 balsas)
Laikas puikiai prancūziškai komedijai! Svajingas Paryžius, šarmingi aktoriai, sąmojingi dialogai, visiškai nestandartinė pora ir iš to kylanti galybė nesusipratimų. „Prancūziška porelė“ – skoningai linksma juosta apie netikėtai įsiplieskusią aistrą tarp išoriškai labai skirtingų žmonių. Šis filmas visiems primins, kad meilė nelaukia tinkamo meto, neskiria pasiruošimo treniruočių ir dažniausiai nepaiso aplinkinių nuomonės.

Diana (aktorė Virginie Efira) yra puiki advokatė, kurios asmeninis gyvenimas nesusiklostė: ji ką tik pasirašė skyrybų dokumentus. Vieną dieną Diana sulaukia netikėto skambučio. Žavaus balso, mandagių manierų architektas Aleksandras (Jean Dujardin) praneša radęs jos mobilųjį telefoną. Diana sutaria dėl pasimatymo, kuriame jos laukia nedidelė (tiesiogine prasme) staigmena.

Prancūzų kinas nuo seno garsėja klasiškomis savo komedijomis ir charizmatiškais aktoriais. „Prancūziška porelė“ – tikras saldainis žanro gerbėjams. Filme visą savo vyrišką žavesį atskleidžia bene garsiausias šio meto prancūzų aktorius J. Dujardinas. Visame pasaulyje žinomas jis tapo laimėjęs „Oskarą“ už vaidmenį filme „Artistas“.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+3
#1 | Inga80 · May 28 2018 21:56:52
Pamokanti istorija, man patiko.

+1
#2 | Kristulia · June 21 2018 17:00:29
Labai rekomenduoju, ne banalus, ne nuobodus, tikrai prasmingas filmas, tik ramiam vakarui. TIK 10 balų.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai