Palaukite...

Pagonių Žiedas

/
The Pagan King
2018


(1 balsas)
Filme pasakojama tik dalis didingos žiemgalių kunigaikščio Nameisio istorijos. XIII amžiuje Romos imperija siekė išplėsti savo valdas ir užvaldyti kuo didesnę Europos dalį. Dėl savo geografinės padėties ir prekybos galimybių Žiemgalos žemės buvo ypač patrauklus grobis. Vienintelė kliūtis – Žiemgalos žmonės ir narsūs kariai, niekada nebuvę pavergti ir valdomi kitų tautų. Romos popiežius siunčia į Žiemgalą savo sūnų Maksą, kuris pasitelkęs klastą ir kalaviją sieks užgrobti baltų žemes. Nameisis, jaunas ir dar nepatyręs Žiemgalos kunigaikštis, bandys suvienyti savo liaudį ir duoti atkirtį svetimšaliams. Livonijos kronikose jaunasis Nameisis greitai buvo pradėtas vadinti Žiemgalos karaliumi.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+2
#1 | siera · November 23 2018 10:06:01
tai filmas, kuris su istorine tikrove neturi nieko bendro, latviška muilo opera, kurią vos įstengiau iškentėti iki galo, 3-/5.

+1
#2 | vaidute20 · November 22 2018 17:21:30
Galbut pagoniu Karalius ne ziedas grin

+0
#3 | Ho-Ho · December 18 2018 18:52:48
Žiemgalių drabužiai, šukuosenos viskas nukopijuota iš filmo \'Vikingai\'. Žiūri ir atrodo, kad matai filmą \'Vikingai\'.Keistai atrodo, kai žemgalių karys mūvi ne drobinėmis, o odinėmis baikerių kelnėmis smile. Kas dėl pačio filmo, tai už lietuviškąjį 'Leitį' 100 kartų geresnis.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai