Palaukite...

Pabėgimas į Galvestoną

/
Galveston
2018

images/news/1540234586.jpg

2018

91 min

Lietuvių k.
Režisierius: Melanie Laurent


(1 balsas)
Alkoholio liūne skendintis samdomas žudikas patenka į savo boso nemalonę. Išsigelbėjimas vienintelis: jis privalo žūtbūt ištrūkti į laisvę ir išnykti amžiams.

Sunkiai ir pavojingai mėgindamas ištrūkti, jis aptinka nelaisvėje laikomą prostitutę. Kad ir nenoromis, bet yra priverstas pasiimti merginą kartu, į Galvestono miestelį Teksaso valstijoje.

Čia bėglių pora atranda stiprybę vienas kitame, tačiau tikra laisvė sunkiai apčiuopiama: juos persekioja ne tik pavojingi nusikaltėliai, bet ir jų pačių praeities šešėliai.

Režisierės Melanie Laurent debiutiniame filme anglų kalba, paremtame televizijos serialo „Tikras detektyvas“ kūrėjo Nic Pizzolatto to paties pavadinimo romanu, pagrindinius vaidmenis atlieka Ben Foster ir Elle Fanning. Filme taip pat vaidina Lili Reinhart (“Riverdeilas”) ir televizijos Beau Bridges („Tėvynė“).

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Melanie Laurent

Vaidina: Ben Foster, Elle Fanning, Beau Bridges, Adepero Aduye, Robert Aramayo, Lili Reinhart, Maria Valverde

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | siera · March 01 2019 00:01:15
Na, filmas tikrai ne veiksmo, o normali drama. Galima sakyti, kad apie tai, kaip du netikėliai savo netikėliškais veiksmais netyčia išgelbėja jaunos mergaitės ateitį. Nesužavėjo. 4-/5.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai