Palaukite...

Nes ji yra moteris

/
On the Basis of Sex
2018


(1 balsas)
Filmas paremtas tikra istorija.1956 m. rudenį Ruth Bader Ginsburg (ją vaidina Felicity Jones) tampa Harvardo universiteto teisės fakulteto pirmakurse – viena iš devynių merginų maždaug 500 vyrų kurse. Prieš 60 metų visiems buvo įprasta, kad šeimą finansiškai išlaiko vyras, o moteris yra namų šeimininkė, kurios rūpestis – buitis ir vaikai. Nuoširdžiai tikėdama, kad toks požiūris riboja visų pirma jos pačios dukters galimybes gyvenime, Ruth nuolat ir aršiai su tuo kovojo. Tačiau netgi puikūs akademiniai pasiekimai nesulaužė įsišaknijusių stereotipų: diplomuotos Harvardo auklėtinės nenorėjo samdyti nė viena teisės firma Amerikoje. Atsiradus laisvo laiko, Ruth visą savo dėmesį vėl sutelkė į didįjį tikslą: diskriminacijos lyties pagrindu panaikinimą. Ir nors ši užduotis tuomet atrodė kaip utopija, Odesos žydo šeimoje užaugusi užsispyrusi niujorkietė galų gale nugalėjo sistemą ir privertė visus suprasti, kad laisvė ir lygios galimybės yra visų žmonių, ne tik vyrų, privilegija.

/* $banner1 = 'Ginklai medzioklei, savigynai, sportui'; $banner2 = 'Nemokami pratybų atsakymai'; $banners = array($banner1, $banner2); shuffle($banners); print $banners[0]; */
Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | siera · November 18 2019 21:25:50
Kaip biografiniį istorinį galima žvilgterti, bet nieko ypatingo nėra, kažką panašaus kažkur jau mačiau. O mėgiamoj Holivudo manieroj nutaisytos veikėjų minos, spinduliuojančios teisingumą ir patriotiškumą (kokių tikrame gyvenime nebūna), man vis primena sovietinių laikų analogiškus fanatikų feisus iš komunistų suvažiavimų salių smile 4-/5.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai