Palaukite...

Mirties appsas

/
Countdown
2019

images/news/1576259414.jpg

2019

90 min

Lietuvių k.
Režisierius: Justin Dec
Žanras: Siaubo, Trileriai


(1 balsas)
Ar norėtumėte žinoti, kiek jums liko gyventi? Siaubo filmas „Mirties app‘sas“.

Išmanieji telefonai jau tapo neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi. Tūkstančiai pačių įvairiausių programėlių mums padeda tvarkytis savo tvarkaraščius, užsisakinėti skrydžius, susirasti geriausią vietą gyventi ar pramogauti, reguliuoja mitybą, sportą, laisvalaikį ir romantinius santykius. O ar parsisiųstumėte programėlę, rodančią, kiek jums liko gyventi?

Ligoninėje sesele dirbanti Kvin (aktorė Elizabeth Lail) sužino apie naujausią išradimą, dėl kurio pasaulis eina iš proto – išmaniąją programėlę, kurią parsisiuntus telefone įsijungia laikrodis, rodantis tikslų gyventi likusį laiką. Pasidavusi visuotinei madai, Kvin taip pat parsisiunčia programėlę ir pamato, kad jai liko gyventi nepilnos trys paros.

Akivaizdu, kad tai – pokštas: juk mirties momento iš anksto nustatyti neįmanoma, tiesa? Tačiau Kvin nerimas sustiprėja, iš vieno kolegos išgirdus šiurpoką istoriją apie jo merginą, paslaptingai žuvusią būtent tuomet, kai išseko parsisiųstos aplikacijos rodytas laikas. Netrukus ir pačios Kvin gyvenime ima dėtis nepaaiškinami ir bauginantys dalykai, o paieška internete siaubą dar labiau sustiprina: pasirodo, kad visiškai sveikų žmonių, paslaptingai žuvusių būtent tuomet, kai pranašavo programėlė, yra ne vienas ir ne keli.

Sekundėms nenumaldomai tiksint, Kvin privalo perprasti programėlės paslaptį ir sustabdyti negailestingą laikmatį, rodantį jos mirties akimirką. Filmų „Galutinis tikslas“, „Nerve. Drąsos žaidimas“ bei „Išmesta iš draugų“ gerbėjams – naujas įtempto siužeto siaubo filmas „Mirties app‘sas“. Kino teatruose – nuo spalio 25 dienos.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Scenaristas: Justin Dec

Vaidina: Anne Winters, Elizabeth Lail, Charlie McDermott

/* $banner1 = 'Ginklai medzioklei, savigynai, sportui'; $banner2 = 'Nemokami pratybų atsakymai'; $banners = array($banner1, $banner2); shuffle($banners); print $banners[0]; */
Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+1
#1 | siera · January 17 2020 19:27:50
Žiūrėjosi kinas įdomiai ir vis kvaršino klausimas, kodėl jo toks žemas reitingas? Ir štai, pabaiga davė atsakymą. Kaip reta skysta finalas, kuris sudirba absoliučiai visą buvusį gerą įspūdį - jokio tolko, kad prikuri daug intrigos, o nemoki jos surišti. Pratęsimo tikrai nežiūrėsiu. 2/5.

+0
#2 | mindaugassakalauskas · December 14 2019 19:00:58
net ne tas filmas idetas , bet vietoj sito filmo irgi neblogas filmas idetas

+0
#3 | tigriukasssss · December 15 2019 16:25:54
Jo Netas filmas

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai