Nuo šios dienos gerifilmai.net siulo nemokama filmų / serialų peržiūrą bei siuntimą. BE REKLAMŲ Mus paremti galite ČIA arba ČIA

Palaukite...

Lietuvos balsas 2018

2018

images/news/1540128543.jpg

2018

120 min

Lietuvių k.
Žanras: Laidos, Muzikinis
Kokybė: Gera (PDTV)

(1 balsas)
Pasauliniu fenomenu tapęs, kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos Balsas“ pradeda legendines akląsias perklausas! Keturios mokytojų kėdės, kurias užims muzikinio pasaulio autoritetai: Džordana Butkutė, Leonas Somovas, Donatas Montvydas ir Inga Jankauskaitė bei dar niekam negirdėti nauji talentai, kurie vien tik savo balsu bandys priversti šių muzikos profesionalų kėdes atsisukti.

Gyva muzika, odą šiurpinantys galingi balsai, nesuvaidintos reakcijos ir emocijos, kurios užvaldys išgirdus tuos, kuriems jau labai greitai plos tūkstančiai. Kaip didžiausioms muzikos žvaigždėms seksis, nematant dalyvių, išgirsti ir pajausti tuos, kurie verti būti jų komandoje ir kovoti dėl penktojo sezono Lietuvos balso titulo bei kaip dalyviai sugebės suvaldyti jaudulį ir išreikšti savo vokalą taip, kad įrodytų, jog yra verti šį titulą gauti – jūs galite pamatyti tai pirmieji!

14 laida Nemokamai Nemokamai 4 laida Nemokamai
13 laida Nemokamai Nemokamai 3 laida Nemokamai
12 laida Nemokamai Nemokamai 2 laida Nemokamai
11 laida Nemokamai Nemokamai 1 laida Nemokamai Nemokamai
10 laida greitai Nemokamai
9 laida Nemokamai Nemokamai
8 laida greitai Nemokamai
7 laida Nemokamai
6 laida Nemokamai
5 laida Nemokamai

Panašūs filmai
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.rff
Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai