Palaukite...

Jaunikis ant balto žirgo

/
Return of the Hero / Le retour du heros
2018

images/news/1534068859.jpg

2018

90 min

Lietuvių k.
Režisierius: Laurent Tirard
Žanras: Komedija, Istorinis


(1 balsas)
Pasiilgote gražių kostiumų ir rūmų intrigų? Romantinė prancūzų komedija „Jaunikis ant balto žirgo“ pasiūlys abu šiuos dalykus ir, žinoma, daug juoko.

Gražuolis mergišius kapitonas Nevilis, kartu su visa Napoleono kariauna išvykstą į karą Austrijoje. Savo sužadėtinei jis pažada grįžti labai greitai ir, kad laikas neprailgtų – rašyti jai kiekvieną dieną. Tačiau dienos bėga, o laiškai nepasiekia gražuolės Polinos. Svajonės bliūkšta, o širdis dūžta į šipulius. Matydama savo sesers neviltį, Elizabet nusprendžia gelbėti seserį ir apsimesti jos mylimu Neviliu. Ji rašo meilės kupinus laiškus kapitono vardu, kuria didvyriškas istorijas iš mūšių laukų ir galiausiai „nužudo“ savo herojų kaip tikrą didvyrį. Niekas nesitikėjo, kad po kurio laiko, Nevilis grįš gyvas... Ne toks idealus, kaip Elizabet laiškuose, tačiau nepraradęs savo žavesio ir iškalbos. Čia ir prasideda intriguojanti istorija apie „Jaunikį ant balto žirgo“. Pokštų kupinas filmas jau nuo rugpjūčio 10 dienos.

Filmas prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Laurent Tirard („Asteriksas ir Obeliksas Jos Didenybės tarnyboje“, „Prancūziška porelė“, „Mažasis Nikolia“)

Vaidina: Jean Dujardin („Artistas“, „Volstryto vilkas“), Melanie Laurent („Negarbingi šunsnukiai“, „Apgaulės meistrai“), Noemie Merlant ir kiti.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+2
#1 | aborto · February 23 2019 23:09:49
Tada reikia paziureti nes tavo skonis prastas svelniai tariant

+0
#2 | siera · April 11 2019 18:00:23
Lengvutis, šmaikštus kinukas, atpalaiduojančiam poilsiniam žiūrėjimui, man patiko. 5/5.

-1
#3 | Visagalis_rolka · August 14 2018 09:42:12
prancuzu filmas, kuris man nelabai patiko, pusiau nesamone

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai