Palaukite...

Fantastiška moteris

/
A Fantastic Woman / Una Mujer Fantastica
2017

images/news/1543258938.jpg

2017

104 min

Lietuvių k.
Režisierius: Sebastian Lelio
Žanras: Drama


(1 balsas)
Marina ir Orlandas myli vienas kitą ir planuoja ateitį. Ji dirba padavėja ir dievina dainavimą. Dvidešimčia metų vyresnis Orlandas dėl jos paliko šeimą. Kai vieną naktį grįžęs iš Marinos gimtadienio jis pasijunta blogai ir pakeliui į ligoninę miršta, Marina lieka viena akistatoje su nemaloniais policininkės klausimais. Orlando šeima, vietoj užuojautos rodanti pyktį ir nepasitikėjimą, neleidžia dalyvauti Orlando laidotuvėse, priverčia kuo greičiau palikti butą, kuriame jie planavo bendrą gyvenimą. Marina yra translytė, o jos mylimojo šeima, rodos, bijo jos lytinio identiteto. Taip pat tvirtai, kaip kažkada kovojo už teisę būti moterimi, Marina, aukštai iškėlusi galvą, kovos už teisę į gedulą. Kai visas pasaulis stoja prieš ją, filmas yra jos pusėje ir vaizduoja nors ir autsaiderę, nepaprastai stiprią, bet, paprasčiau tariant, fantastišką moterį.

„Po šio filmo čilietį Lelio galima drąsiai lyginti su Pedro Almodovaru dėl gebėjimo sukurti paveikią filmo atmosferą. Tai be galo svarbus filmas, o režisierių dominantys tapatybės klausimai svarbūs kiekvienam“ (A. Račaitytė)


2018-aisiais filmas pelnė "Oskarą" kaip geriausias filmas užsienio kalba. Kiti 27 laimėjimai bei 33 nominacijos įvairiuose kino festivaliuose.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+1
#1 | nerperm · January 12 2019 08:02:06
Tikrai labai gera aktorės vaidyba. Siužetas kiek netikėtas. Intriga iki pat pabaigos.

+0
#2 | siera · January 16 2019 21:03:59
Puikus čiliečių kinas, žiūrėjau be išankstinės informacijos apie filmą, tai kame kampas susigaudžiau tik baigiantis valandai peržiūros, 5/5.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai