Palaukite...

Afera

/
The Hustle
2019

images/news/1572785892.jpg

2019

1h 33 min

Lietuvių k.
Režisierius: Chris Addison


(1 balsas)
Žozefina (akt. Anne Hathaway) – aukščiausios klasės aferistė. Jos planai – preciziški, o laimėjimai – šešiaženkliai. Penė (akt. Rebel Wilson) – visiška jos priešingybė – karjerą tik pradedanti aferistė tenkinasi greitais laimikiais ir mažomis vagystėmis. Sykį susitikus, Žozefina nutaria apmokyti Penę savo amato subtilybių. Kaip taip tobula aferiste? Visuomet būk pasiruošusi! Aukštakulniai, ryškūs lūpų dažai ir formuojantys apatiniai – būtinybė. Būk pasirengusi bet kurią akimirką apsiverkti – tai parklupdys ant kelių kiekvieną vyrą. Imk viską, kas blizga ir guli „ne vietoje“. Už kiekvieno milijono gali slėptis milijardas – būk drąsi ir patikrink! Tarsi smagus nuotykis prasidėję moterų santykiai komplikuojasi, virsdami konkurencine kova – kuri iš jų pasirodys esanti geresnė aferistė? Pasiryžusios kartą ir visiems laikams išsiaiškinti tai, moterys imasi vienos aukos – nieko nenutuokiančio IT specialisto, kurį jau netrukus aplink pirštą apsuks tik viena iš jų…
Režisieriaus Chris Addison komedija „Afera“ – kultinės 1988-ųjų veiksmo komedijos „Dirty Rotten Scoundrels“ moteriška versija. Originaliame filme pagrindinius vaidmenis atliko to meto žvaigždės Michael Caine ir Steve Martin, kuriuos 2019-aisiais pakeitė talentingosios Anne Hathaway ir Rebel Wilson.

/* $banner1 = 'Ginklai medzioklei, savigynai, sportui'; $banner2 = 'Nemokami pratybų atsakymai'; $banners = array($banner1, $banner2); shuffle($banners); print $banners[0]; */
Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+2
#1 | woss · November 03 2019 21:50:37
kažkur tai jau mačiau, tik aferistai buvo vyrai, o Cukerbergas - mergina, bet šiaip lengvas linksmas filmas, net pasigedaau debiliškų Holivudo komedijoss elementų. Man patiko.

+2
#2 | siera · November 04 2019 07:39:56
Labai toli šiam remeikui ar šiaip kopijai iki originalo 'Nepataisomi sukčiai' (Dirty Rotten Scoundlers, 1988 metų) su Keinu ir Martinu. Šedevrų neverta kopijuoti, nes labai apgailėtinai išrodo. 3-/5.

-1
#3 | neriuxs · November 14 2019 02:32:23
sitas geras, rekomenduoju grin

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai