Palaukite...

Žaklina

/
Jackie
2016

images/news/1488277739.jpg

2016

1h 40min.

Lietuvių k.
Režisierius: Pablo Larrain
Žanras: , Biografinis, Drama


(1 balsas)
Pasauliui tai buvo tik dar vienas krauju suteptas istorijos puslapis, o jai – didžiausia asmeninė gyvenimo tragedija.

Viena svarbiausių ir tragiškiausių Amerikos istorijos akimirkų – 35-ojo Amerikos prezidento Johno F. Kenedžio nužudymo drama, čia atskleidžiama artimiausio jam žmogaus – žmonos Žaklinos akimis.

Pats tragedijos įkarštis. Nuo prezidento nužudymo praėjo vos kelios dienos. Visa šalis gedi ir ruošiasi iškilmingoms laidotuvėms.

Nors prezidento žūtis sukrėtė visą pasaulį, tačiau didžiausiu sielvartu ši tragedija tapo trapiai moteriai – jo žmonai Žaklinai (akt. Natalie Portman), kuri ne tik buvo šalia vyro jo mirties akimirką, bet ir dabar, Amerikai netekus vadovo, visuomenės akyse vis dar privalo atrodyti tvirta ir stipri.

Nusivaliusi vyro kraują ir nutaisiusi akmeninį veidą, ji privalės išmokti susitaikyti su mylimojo netektimi ir ramiai gedėti, kai tavo ašaras skaičiuoja visas pasaulis. Jautri ir be gali intymi istorija atskleis nepaprastą jos tvirtybę.

Naujausia režisieriaus Pablo Larraín drama „Žaklina“, Venecijos kino festivalyje nominuota „Auksinio liūto“ apdovanojimui, sukurta remiantis pačios Jackie Kennedy interviu amerikiečių žurnalui „Life“, kuriame ji pirmą ir vienintelį kartą po tragedijos atvirai papasakojo, kaip jautėsi iš pirmosios šalies damos, tapusi tiesiog gedinčia našle.

Žakliną meistriškai įkūnija „Oskaro“ laureatė Natalie Portman, čia taip pat vaidina „Auksinio gaublio nominantai Peters Sarsgaardas ir Greta Gerwig, dviejų „Oskarų“ nominantas Johnas Hurtas ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Pablo Larraín („Neruda“, „El Club“)

Vaidina: Natalie Portman, Greta Gerwig, Billy Crudup, John Hurt, Peter Sarsgaard, Max Casella, Beth Grant, John Hurt

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+8
#1 | shitmovies · March 08 2017 13:07:38
Natalie Portman turetu gauti Oskara uz sita vaidmeni, bet pats filmas per daug pilnas depresijos ir skausmo. Pasigedau issamesnes istorijos apie tuos laikus kai ji susipazino su vyru, kai tik apsivede, apie prezidento romana su Merlin Monro ir taip toliau...Dabar visas veiksmas sukasi apie prezidento nuzudyma ir kaip i reagavo aplinkiniai.

+5
#2 | Nemuskmama · August 07 2017 22:43:38
Kam nesunku pliusiuka

+3
#3 | GABIJA11k · July 31 2017 23:23:30
Man patinka woww

+2
#4 | petrolis · August 25 2017 21:53:37
Sitas filmas labi gers

+0
#5 | petrolis · April 02 2018 12:27:25
Rmt sakau šitas filmas toks cool kad norisi verkti ir klykti viduje is dziaugmo kad ji pažiūrėjau,labiausiai sad ir graziausia vieta kur tsip sad ir prasmingai kalba filmo gale ir skamba ziauriai geras camelot\'o muzikos galas

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai