Palaukite...

Vilko kauksmas

/
The Wolfs Call / Le chant du loup
2019

images/news/1565634980.jpg

2019

115 min

Lietuvių k.
Režisierius: Antonin Baudry
Žanras: Veiksmo, Trileriai


(1 balsas)
Netolima ateitis. Sirijos pakrantė. NATO specialiosios pajėgos vykdo specialią operaciją. Joje dalyvauja prancūzų povandeninis laivas, kuriame esantis jaunas povandeninio laivo ekspertas turi retą dovaną - atpažinti kiekvieną girdimą garsą. Įtampa tarp Rusijos ir NATO didėja. Kalbama apie galimą abipusių branduolinių smūgių grėsmę, tačiau jaunasis ekspertas bando užkirsti kelią neišvengiamam susidūrimui. Žmonių likimas priklauso nuo jo „auksinės ausies“. Filme vaidina tokios prancūzų kino žvaigždės, kaip Omar Sy („Neliečiamieji“) bei François Civil („ Kaip danguje, taip ir po žeme“).

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+1
#1 | Pixelis · August 14 2019 15:40:11
Na ką galiu pasakyti apie filmą kuri pradedu žiūrėti vakar, o baigiu šiandien... Tema nebloga, bet šiaip tai neverta dėmesio. Pigus, paprastas filmas apie super karines technologijas ir tiek wink

+1
#2 | siera · August 15 2019 21:08:26
Reto tŪpumo filmas. Ryškiai šito daikto kūrėjai neišmano nei apie fiziką, nei apie povandeninius laivus, prikurta tiesiog beprotybių ir absurdų. Kažkur mačiau komentarą, kad prancūzai kūrė kiną apie kariuomenę nieko apie tai neišmanančioms namų šeimininkėms, kur jos turėtų likti sužavėtos šauniais prancūziukais, gelbėjančiais pasaulį nuo branduolinio karo. Niekalas. 2/5.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai