Palaukite...

Vaikis ant ratų

/
Baby Driver
2017

images/news/1505384313.jpg

2017

1h 52min.

Lietuvių k.
Režisierius: Edgar Wright


(1 balsas)
Padedamas ausyse nuolat skambančios mėgiamos muzikos, Vaikis (akt. Ansel‘is Elgort‘as) tiesiog tobulai vairuoja automobilį. Tai be galo patinka jo bosui Dokui (akt. Kevin‘as Spacey‘is), kadangi Vaikio darbas – po apiplėšimo pabėgti nuo bet ko, kas bando vytis Doko surinktą komandą. Kadangi vairavimas ir yra pagrindinė Vaikio aistra, pinigai jam rūpi ne itin - jam kur kas svarbiau, kad ausinėse skambėtų jo mėgstamas ritmas, o venomis plūstų adrenalinas. Šis iš pažiūros keistas jo bruožas kelia įtarimų nusikaltimo bendrininkams, ypač, impulsyviam ir psichopato bruožų turinčiam Batsui (akt. Jamie Foxx‘as).

Sutikęs svajonių merginą Deborą (akt. Lily James), Vaikis ryžtasi mesti juodus darbelius ir ima planuoti savo pasitraukimą. Tačiau Dokas priverčia jį imtis paskutiniojo darbelio, kuris jau nuo pat pradžių atrodo pasmerktas. Vaikiui reikės pasitelkti visą išmonę, gudrumą ir vairavimo įgūdžius, kad ištrūktų iš jo laukiančių spastų ir apsaugotų tiek savo, tiek mylimos merginos laisvę ir gyvybę. Tačiau tik uždėkit jam tą gabalą, kuris gerai veža...

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Edgar Wright

Scenarijus: Allan Heinberg, Zack Snyder, Allan Heinberg, Jason Fuchs

Vaidina: Kevin Spacey („Kaip atsikratyti boso”, TV serialas „Kortų namelis”, „21”), Jamie Foxx („Ištrūkęs Džiango”, „Kaip atsikratyti boso”, „Baltųjų rūmų šturmas”), Jon Hamm (TV serialas „Reklamos vilkai”), Ansel Elgort („Divergentė”, „Insurgentė”, „Alergentė”, „Dėl mūsų likimo žvaigždės kaltos”), Eiza Gonzalez, Lily James.

Panašūs filmai
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.rff
Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai