Palaukite...

Vaiduoklių byla

/
Ghost Stories
2017

images/news/1528282660.jpg

2017

90 min

Rusų k.
Režisierius: Jeremy Dyson, Andy Nyman
Žanras: Drama, Siaubo


(1 balsas)
Psichologijos profesorius Filipas Gudmanas (akt. Andy Nyman) – užkietėjęs ateistas, besivadovaujantis tik sveiku protu. Vyras juokiasi į veidą paranormaliais reiškiniais tikintiems asmenims, o aiškiaregius ir ekstrasensus laiko pigiais apsišaukėliais.

Sykį jis aptinka seniai pamirštą failą, kuriame – trys paranormaliais reiškiniais įvardintos ir iki šiol neištirtos bylos. Negalėdamas įvykių paaiškinti sveiku protu, skeptiškai nusiteikęs profesorius ima jautį už ragų ir leidžiasi į kelionę, kurioje tikisi išaiškinti mįslingus nusikaltimus bei kartą ir visiems laikams įrodyti, jog paranormalūs reiškiniai tėra pramanas. Tačiau ar viską galima racionaliai paaiškinti? Kaip baigsis profesoriaus kelionė tiesiai į siaubingų istorijų šerdį? Ar vyrui pavyks įrodyti, jog paranormalūs reiškiniai tėra pramanas? O galbūt ano pasaulio būtybės turi šiurpių planų profesoriaus likimui?

Filmą „Vaiduoklių byla“ režisavę scenarijaus autoriai Jeremy Dyson ir Andy Nyman į kino ekranus perkėlė kultinę to paties pavadinimo pjesę, o kino kritikai tikina, jog tai – geriausias visų laikų Didžiosios Britanijos siaubo filmas. Patikrinkime?

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Jeremy Dyson, Andy Nyman

Scenarijus: Jeremy Dyson, Andy Nyman

Vaidina: Andy Nyman, Martin Freeman, Paul Whitehouse, Paul Warren, Alex Lawther

Svetainiu talpinimas, Reseller hostingas

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | siera · November 19 2018 20:02:03
Man asmeniškai filmas tikrai patiko, nėra durnas nei pastatymas, nei pati idėja, gera mistinė drama, su turiniu, tikrai jos nepriskirčiau siaubo filmams. 5/5.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai