Palaukite...

Užslėptas grožis

/
Collateral Beauty
2016

images/news/1482151821.jpg


2016

1h 37min.

Lietuvių k.
Režisierius: David Frankel
Žanras: Drama


(1 balsas)
Sėkmingą Niujorko reklamos agentūros vadovą Hovardą Inletą (aktorius Will‘as Smith‘as) ištinka tragedija: žūsta jo mažametė dukra. Negalėdamas pakelti skausmo, vyras atsiriboja nuo ankstesnio savo gyvenimo. Savo skausmą jis išlieja ant popieriaus. Vyras rašo laiškus trim, jo nuomone, svarbiausiems dalykams gyvenime: Meilei, Laikui ir Mirčiai. Hovardo draugai tuo tarpu nenuleidžia rankų ir sukuria planą, kaip padėti skausmo apimtam bičiuliui. Pagalbos ranką ištiesia ir atsiliepę paslaptingi jo laiškų adresatai: Meilė, Laikas ir Mirtis. Hovardas pamažu susitaiko su savo netektimi ir suranda savuosius atsakymus apie gyvenimo prasmę.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: David Frankel („Ir velnias dėvi Prada”, „Marlis ir aš”)

Scenarijaus autorius: Allan Loeb („Volstrytas: pinigai nesnaudžia”, „21”)

Vaidina: Will Smith („Ieškantys laimės”, „Septynios sielos”, „Sukrėtimas”), Kate Winslet („Skaitovas”, „Steve Jobs”), Keira Knightley („Hercogienė”, „Puikybė ir prietarai”, „Vaizduotės žaidimas„), Helen Mirren („Karalienė”, „Ponas Trumbo“), Edward Norton („Žmogus – paukštis”), Michael Peña („Marsietis”), Naomie Harris (“007 Spectre”).

Duomenų bazės klaida

Klaidos komentaras
Got error 28 from storage engine

Užklausa
SELECT * FROM fusion3cd16_news WHERE (UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Užslėptas%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%grožis%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Collateral%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Beauty%') ) AND news_id != '13214' ORDER BY RAND() LIMIT 0,6

Dėl aukščiau nurodytų klaidų svetainė šiuo metu negali būti pasiekiama.