Palaukite...

Trys stendai prie Ebingo, Misūryje

/
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
2017

images/news/1516200797.jpg

2017

1h 55min.

Lietuvių k.
Režisierius: Martin McDonagh
Žanras: Kriminaliniai, Drama


(1 balsas)
Kritikų visame pasaulyje pripažintoje tamsioje ir komiškoje dramoje „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ pasakojama istorija apie gedinčią moterį, kurios netekties gedulą apsunkina vangūs valdžios atstovai.

Bet ne – tai nebus jautri istorija apie liūdną moterį. Tai – istorija apie narsią motiną, kuri reikalus imasi tvarkyti savo pačios rankomis pačiomis keisčiausiomis priemonėmis.

Praėjus net septyniems mėnesiams nuo dukters tragiškos mirties, Mildred Hayes (akt. Frances McDormand) vis dar neturi atsakymo į klausimą, kas gi nuskriaudė jos mylimą vaiką. Mergina buvo žiauriai nužudyta, tačiau jos užpuolikas ne tik nenubaustas, bet net ir nerastas.

Trūkus kantrybei ir pavargusi laukti apatiškos policijos veiksmų, moteris šiems duoda „subtilią“ užuominą – miestelyje nusiperka tris didžiulius reklaminius stendus. Ant ryškiai raudonų, iš tolo šviečiančių iškabų moteris didžiulėmis raidėmis kreipiasi į policijos vadą su klausimų „kaip čia taip yra, kad žudikas vis dar nerastas?“

Netradicinėmis iškabomis susidomi ne tik miestelio gyventojai, bet ir televizijos reporteriai. Policijos pareigūnai raudonuoja, o Mildred narsiai pareiškia, kad tai – tik pradžia.

Kova tarp įsiutusios motinos ir tingių policininkų prasideda ir tikėtis galima bet ko.

Filmo režisierius – „Oskaro“ laureatas Martinas McDonaghas, anksčiau sukūręs komiškus trilerius „Septyni psichopatai“ ir „Reikalai Briugėje“. Jo dėmesio centre – visuomenei nepatogūs, keiksmažodžių nevengiantys ir tabu neturintys personažai. Būtent tokia yra ir pagrindinė filmo „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ herojė Mildred, kurią meistriškai suvaidino dar viena „Oskaro“ laureatė Frances McDormand.

Komiškoje dramoje taip pat vaidina Woody Harrelsonas, Samas Rockwellas, Abbie Cornish, Lucas Hedges, Calebas Landry Jonesas, Samantha Weaving ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Martin McDonagh („Septyni psichopatai“, „Reikalai Briugėje“)

Vaidina: Francis McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Lucas Hedges, Zeljko Ivanek, Caleb Landry Jones, Clarke Peters, Samantha Weaving, John Hawkes, Peter Dinklage

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+3
#1 | kuisys · February 09 2018 21:36:54
Filmas apie įvairias problemas kurios yra nedideliame JAV miestelyje ir galimos bet kur. Apie pastangas nors kažką daryti, nelikti abejingiems. Apie tai kur veda pyktis ir kur meilė. Geras siužetas be super triukų bei ypatingų vingių.

+2
#2 | ligita09 · May 25 2018 18:12:34
Super , labai patiko. Filmas kuris arti realybės, tikrai įtraukiantis.

+1
#3 | asgiedrius · May 23 2018 22:28:33
tikrai ,visai neblogas filmas

+0
#4 | nicolena · January 17 2018 23:04:46
kokybė filmo prasta nors rašoma l.gera ...gėda. Filmas neblogas ...

+0
#5 | duke2 · January 24 2018 21:14:01
sakiciau kaskas netgi naujo,geras tikrai kinas

+0
#6 | skaistevas · January 28 2018 14:30:00
vienas geriausių filmų. puiki drama, kažkas panašaus į 'August: Osage County' - tikri natūralūs, žmogiški santykiai, su visais pliusais ir minusais. I love it smile

-1
#7 | Visagalis_rolka · January 17 2018 15:54:05
visai neblogas filmas, tokia savotiska drama. ramiam vakarui - paziureti, tinka

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai