Palaukite...

Topazas

/
Topaz
1969

images/news/1543686872.jpg

1969

143 min

Lietuvių k.
Režisierius: Alfred Hitchcock
Žanras: Drama, Trileriai


(1 balsas)
Veiksmas vyksta 1962 metais, per patį Karibų krizės įkarštį. Aukštas sovietų žvalgybos pareigūnas perbėga į JAV. Jis praneša, kad SSSR ir Kuba pasirašė slaptą sutartį dėl bendradarbiavimo karinėje srityje. Tačiau išsiaiškinti, kas dedasi saloje, nelengva. Todėl žvalgybos agentas Maiklas Nordstriomas prašo savo prancūzų kolegos Andrė Devro, turinčio ryšių Kuboje, padėti ištirti visą tiesą apie ten laikomą slaptą rusų ginklą ir priešų šnipų tinklą, pramintą „Topazu“. Tyrimą Kuboje lydi visa virtinė žmogžudysčių, išdavysčių ir savižudybių. Devro grįžta į Prancūziją demaskuoti dvigubo agento, tačiau užduotį smarkiai apsunkina suvokimas, kad tarp aukščiausių prancūzų valdžios pareigūnų veikia slapta grupė žmonių, dirbančių sovietų žvalgybai...

Filmas sukurtas remiantis tikrais faktais, kai Prancūzijos 1962 metais buvo demaskuoti aukšti valdžios pareigūnai, tarnavę SSSR žvalgybai. 1970 metais filmas apdovanotas Nacionalinės JAV kino kritikos asociacijos prizais už geriausią režisūrą; juos pelnė Alfredas Hitchcockas ir geriausio antrojo plano vyro vaidmens atlikėjas, prancūzų aktorius Philippe Noiret.

Svetainiu talpinimas, Reseller hostingas

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+1
#1 | pipchikas · December 09 2018 01:26:19
kam politinis filmas patinka ,prasom- saltasis karas

+0
#2 | siera · January 31 2019 16:58:06
Pasižiūrėti galima į tai, ko jau nebėra - 50 metų senumo vaizdų. Tematika apie šaltąjį karą, Kubos krizę, šnipus, šitas Hičkoko filmas dar ne toks naivus, kaip keletas kitų jo politinių filmų. Prie šedevrų tikrai nepriskirčiau, ganėtinai nuobodus. 4/5.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai