Nuo šios dienos gerifilmai.net siulo nemokama filmų / serialų peržiūrą bei siuntimą. BE REKLAMŲ Mus paremti galite ČIA arba ČIA

Palaukite...

Tikslas vestuvės

/
Destination Wedding
2018

images/news/1540407916.jpg

2018

90 min

Lietuvių k.
Režisierius: Victor Levin
Žanras: Komedija, Romantinis


(1 balsas)
Holivudo žvaigždės Winona Ryder ir Keanu Reeves‘as – komedijoje „Tikslas – vestuvės!“

Ar gali kam nors nepatikti vestuvės? – ši graži, nuostabi ir ypatinga dviejų žmonių šventė? Gali, jei tau – virš 40, niekad nebuvai sukūręs šeimos ir esi cinikas iki panagių. O šiame filme tokių cinikų net du: Lindsė ir Frenkas (aktoriai Winona Ryder ir Keanu Reeves‘as). Susitikę oro uoste ir jau po penkių minučių sugebėję vienas kitą suerzinti, Lindsė ir Frenkas netrukus išsiaiškina, kad jų kelionės tikslas – tas pats: bendrų draugų vestuvės. Suvienyti tokio apmaudaus atsitiktinumo, pakeleiviai priversti palaikyti bent minimalų pokalbį, kurio eigoje paaiškėja ir daugiau bendrumų: tiek Lindsė, tiek Frenkas nekenčia jaunųjų, nekenčia vestuvių, nekenčia savęs ir svarbiausia – nekenčia vienas kito.

Pagaliau atvykus į pokylį, situacija nė kiek nepagerėja. Kiti svečiai šalinasi nepasitenkinimą viskuo ir visais demonstruojančių niurzgalių, tad Lindsei ir Frenkui nelieka nieko kito, kaip bendrauti tarpusavyje. Nuolat pašiepdami tiek kitus vestuvių svečius, tiek vienas kitą, Lindsė ir Frenkas suvokia, kad bendrauti jiems gal visai ir smagu, o netrukus pajunta ir kažką panašaus į abipusę simpatiją. Bet juk žinant, koks neteisingas yra gyvenimas, pasiduoti šiam naujam jausmui būtų kvaila, tiesa? Lindsei ir Frenkui teks labai gerai pagalvoti, ar įsileisti į širdį šiltus jausmus, ar vis tik vadovautis patirtimi ir leisti nugalėti vidiniam cinikui.

Daugybė iki absurdo juokingų situacijų ir taiklių pastebėjimų apie gyvenimą – komedijoje „Tikslas – vestuvės!“, Lietuvoje pradedamoje rodyti rugsėjo 14 dieną.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Victor Levin

Scenaristas: Victor Levin

Vaidina: Keanu Reeves, Winona Ryder, Dj Dallenbach


Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+2
#1 | ugvile · December 01 2018 15:15:02
geras lengvas filmas

+0
#2 | siera · January 01 2019 17:00:18
Va čia geras dalykas, originalus, bet ne besmegeniams ir ne veiksmo filmų mėgėjams. 5/5.

-1
#3 | save · December 16 2018 22:51:35
Filmas neturi daug veiksmo, nuobodokas.

-1
#4 | aborto · December 21 2018 10:06:25
nuobodus kaip mano gyvenimas

-3
#5 | Visagalis_rolka · December 02 2018 20:41:31
tiesiog didelis gabalas sudo, nedaziurejau net ir puses filmo

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai