Palaukite...

Ties riba 4 Sezonas

/
Fringe 4 Season
2011

images/news/fringe4.jpg

2011

45 min

Lietuvių k.
Režisierius: Alex Graves

(9 balsų)
Serialą „Ties riba“ („Fringe“) sukūrė žinomo serialo „Dingę“ autorius J. J. Abramsas. Jis sako, kad kūrėjai atsižvelgė į žiūrovų pageidavimus ir šis naujas jo darbas bus lygiai toks pat įdomus kaip jo garsusis serialas „Dingę“, tik ne toks komplikuotas. „Dingę” turėjo komplikuoto serialo reputaciją. Serialo, kurio turi žiūrėti kiekvieną seriją. „Ties riba“ bus eksperimentas mums. Tikimės, kad galime sukurti serialą, kurio kiekviena serija turėtų savo istoriją su pabaiga, nors serialas būtų vientisas kūrinys“, - sakė „Dingę“ serialo autorius J. J. Abramsas. Bendraautorius Robertas Orcis pastebėjo, kad „Ties riba“ sėmėsi įkvėpimo iš „X failų“, bet personažai bus kitokie, o požiūris į žanrą - visiškai naujas. Serialo centre - Bostone, Masačusetso valstijoje įsikūrusio Federalinio tyrimų biuro „Paribio skyriaus“ komanda, kuriai vadovauja Vidaus saugumo departamentas. Pasitelkdama alternatyvųjį „Paribio“ mokslą ir FTB metodus, komanda tiria „Pavyzdį“ – nepaaiškinamus, dažnai šiurpius įvykius, nutinkančius visame pasaulyje ir esančius už oficialiojo mokslo ribų: chimeras, mutantus, dvasinius gebėjimus, teleportacijas. „Ties riba“ vaizduoja specialiosios agentės Olivijos Danham, pamišusio mokslininko Volterio Bišopo ir jo sūnaus, visų galų meistro Piterio Bišopo žygius tiriant įvairius alternatyvaus mokslo aspektus. Jų nedidelė elitinė valstybės pajėgų komanda kas savaitę leidžiasi gelbėti pasaulio ar bent nedidelės jo dalies. Bet kitaip, nei dauguma kitų serialų veikėjų, šitie bičiuliai viską daro su kruopelyte humoro ir lašeliu romantikos. Regis, visame pasaulyje vykdomi kažkokie eksperimentai, pavadinti „Pavyzdžiu“: naujagimis subręsta, pasensta ir miršta per keletą minučių; autobuso keleiviai įklimpsta kažkokioje dervoje, tarsi musės gintare. Įvykių priežastis nežinoma. Olivija, Piteris ir Volteris gauna užduotį tirti tuos keistus įvykius ir nustatyti jų kaltininkus. Su „Pavyzdžiu“ susijusi „Masinės dinamikos“ megakorporacija – pažangiausių pasaulio technologijų kompanija, kuriai priklauso daugybės naujų ir svarbių technologijų patentai. Jos priešas – bioteroristų organizacija DTP, Destrukcija per technologijų pažangą, kuri kelia visus tuos keistus reiškinius ir taip rengiasi destruktyviai technologinei vienvaldystei. Abi puses sieja nootropinis preparatas korteksifanas, kurį kadaise išrado Volteris ir jo partneris Viljamas Belas, dabartinis „Masinės dinamikos“ vadovas. Olivija ir daugelis kitų vaikystėje yra gavę šio preparato.
Serijų kiekis: 22 Prisijunkite!

Svetainiu talpinimas, Reseller hostingas

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+3
#1 | Svečias · April 26 2012 21:14:21
na,tikrai geras serialas,man labai patikoclap

+3
#2 | inganeda · June 07 2012 17:25:48
ziauriai geras serialas!!!!!

+2
#3 | zilinskas · April 10 2012 15:12:46
Manau kad tai tikrai geras serialas, bet kaip visuomet nera LT, na bent ne rusulauching

+0
#4 | Svečias · October 07 2012 11:37:00
labai geras, per pora savaiciu perziurejau kelis sezonus. puikus!clap

+0
#5 | terasevas28 · February 28 2013 08:31:09
Taciau vis dar nera 5 sezono kuris isejo 2012m.

+0
#6 | nese · October 25 2013 07:57:34
vertimo,prasaugrin

+0
#7 | Svečias · December 07 2013 12:17:33
kada bus vertimas?serialas nuostabus,bet l.sunku ziuret,kai nera geros anglu kalbos,prasyciau.

+0
#8 | MindeKarolyte · February 04 2014 19:42:17
Ziauriai idomus serialas. Jei patinka mistika, visokie antgamtiniai reiskiniai tai puikiai tinka ziureti ji! Kuo toliau ziuri tuo daugiau visokiu tiesu isaiskeja ir darosi aisku, kad viskas kas vyksta yra susije su kaikuriu zmoniu poelgiais praeityje. 10/10

+0
#9 | Angeliukea · October 06 2018 18:36:18
tiek metu praejo, o lietuvisko vertimo taip ir nera. Tai kam tada reikia ivardinti kad serijalas yra lietuviu kalba. Pikta.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai