Palaukite...

Šventasis karas

/
Holy War
2011

images/news/1527499401.jpg

2011

47 min

Lietuvių k.


(1 balsas)
1.The Sword of the Prophet - Pranašo kardas
2.Crusade to Jerusalem - Kryžiaus žygis į Jeruzalę
3.The Turks at the Gates of Vienna - Turkai prie Vienos vartų
4.The Kaiser's Jihad - Kaizerio džigadas
5.Terror and Faith - Teroras ir tikėjimas

1.Pranašo kardas

Iš 7-ojo šimtmečio pradžioje, Islamas vystėsi į religiją, taip pat kaip Krikščionybė - ji gynė visuotinį reikalavimą dėl valdžios. Tai buvo tik laiko klausimas, kol dvi monoteistinės pasaulinės religijos nesusidurs akis į akį.

2.Kryžiaus žygis į Jeruzalę

Keturis šimtus metų po musulmonų viešpatavimo, Europos Krikščionys kirto atsakomąjį smūgį. "Tai yra Dievo valia", tai buvo šūkis karių, kurie susirinko Vakarų Europoje. Įvykiai, kurie vystėsi daugiau kaip tris šimtus metų turėjo ilgalaikę įtaką religingijai ir pasaulinei istorijai.

3.Turkai prie Vienos vartų

Tai epochų mūšis tarp Islamo Osmanų imperijos ir krikščioniškų Europos įgaliojimų. Vienoje 1683 m. rugsėjį, vienas paskutinių mūšių Europos žemėje, kuris vadinosi "Šventuoju karu"

4.Kaizerio džigadas

Britai ir Vokiečiai išnaudojo konfliktus tarp Arabų ir Osmanų dėl savo galių. Į mišinį atvyko T.E.Lawrence, "Arabijos Lawrence".

5.Teroras ir tikėjimas

XX a. Pabaigoje vis dar buvo didelė įtampa tarp Rytų ir Vakarų. Tarptautiniai ekspertai aiškina, tarp kultūrų ir religijų konfliktai vystėsi ir po Šventųjojo karo, kol priartėjome prie XXI a. tik be rezoliucijos.


Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+2
#1 | edis · May 29 2018 20:46:49
Pleeease! Sukelkit likusias keturias dalis! Superine istorine pazintine dokumentika. Jei jau turit 4-ta dali, tai gal turetumet ir likusias is visu 5-kiu. Is anksto dekingas!

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai