Nuo šios dienos gerifilmai.net siulo nemokama filmų / serialų peržiūrą bei siuntimą. BE REKLAMŲ Mus paremti galite ČIA arba ČIA

Palaukite...

Su meile, Saimonas

/
Love, Simon
2018

images/news/1530790960.jpg

2018

100 min

Lietuvių k.
Režisierius: Greg Berlanti
(1 balsas)
Komiška, nuoširdi ir jaudinanti istorija „Su meile, Saimonas“ pasakoja apie jauno žmogaus pastangas pažinti save ir netikėtai užklupusią meilę.

Jauno žmogaus savęs ieškojimai niekada nebūna lengvi. Ir nors kiekvienas nusipelno gražios meilės istorijos, septyniolikmečio Saimono gyvenimas yra dar sudėtingesnis. Ar bent jau taip atrodo jam.

Niekas, net patys artimiausi draugai ir šeima, nežino, kad jis yra gėjus. Vaikinui ramybės neduoda ir slapta susiršinėjimo simpatija. Jausmai rusena, tačiau apie juos kalbėti nedrąsu. Viskas dar labiau komplikuojasi, kai Saimono meilės laiškas pakliūna į ne tas rankas ir pasipelnyti sumanęs šantažuotojas grasina visą jo gyvenimą apversti aukštyn kojomis.

Bandymas laviruoti tarp sumišusių emocijų ir derybos su šantažuotoju, Saimoną įsuks į juokingų nesusipratimų, baimės ir gyvenimą keičiančių patirčių karuselę.

Filmas sukurtas pagal visame pasaulyje pripažintą Becky Albertalli to paties pavadinimą romaną.

Komiškos, tačiau jaudinančios dramos autorius – režisierius Gregas Berlanti'is („Po vienu stogu“). Filme vaidina Nick Robinson, Katherine Langford, Alexandra Shipp, Jorge Lendeborg Jr., Miles Heizer, Keiynan Lonsdale, Logan Miller, Jennifer Garner, Josh Duhamel ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Greg Berlanti („Po vienu stogu“)

Vaidina: Nick Robinson, Katherine Langford, Alexandra Shipp, Jorge Lendeborg Jr., Miles Heizer, Keiynan Lonsdale, Logan Miller, Jennifer Garner, Josh Duhamel, Tony Hale, Tony Hale

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+2
#1 | acmepure99 · October 15 2018 19:47:50
Filmas neytikėtinas yra vietų kur galima paverkti 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

+1
#2 | Taura123 · July 12 2018 22:33:44
Filmas vertas demesio! Labai patiko, buvo tikrai pora vietu, kur galima paverkti haha

+0
#3 | konate89 · November 02 2018 15:41:59
HD kokybėžr. čia >> FILMSONLINE7.BLOGSPOT.COM-----

+0
#4 | medukss6 · January 11 2019 16:08:09
Paspauskit pliusiuka! Aciu

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai