Palaukite...

Stebuklai vis dar vyksta

/
Miracles Still Happen / I miracoli accadono ancora
1974

images/news/1556357139.jpg

1974

87 min

Lietuvių k.
Žanras: Nuotykiai, Drama
Kokybė: Gera (VHSrip)


(1 balsas)
Septyniolikmetė Juliana Kiopkė, pagal kurios istoriją buvo sukurtas ir meninis, ir dokumentinis filmas, matė, kaip jos mamą galinga jėga išsiurbė lauk iš skrydžio metu subyrėjusio lėktuvo. O po kelių akimirkų ją taip pat išsviedė iš orlaivio, tačiau per stebuklą liko gyva.
Skrydžio metu paauglė nelabai jaudinosi dėl už lango siaučiančios audros, tačiau kartu su ja iš Peru sostinės Limos į Pukalpos miestą Amazonijos atogrąžų miškuose skridusi mama ėmė šiek tiek nerimauti. „Man tas nepatinka“, – pasakė merginos mama, kai lėktuvą, esant kraupiai turbulencijai, ėmė smarkiai kratyti. Moteris su dukra skrido į Pukalpą, kad per 1971 metų Kūčias susitiktų su Julianos tėvu Hansu-Wilhelmu. Vokiečių šeima gyveno Peru, kur Hansas-Wilhelmas ir jo žmona Maria dirbo zoologais ir atokioje vietovėje tyrinėjo atogrąžų miškus. Prieš skrydį Juliana dalyvavo savo mokyklos baigimo šventėje Peru sostinėje Limoje, kurioje krimto mokslus. Tuomet ji dar nė nenumanė, kad per audrą lūžęs lėktuvas smigs žemyn ir kad ji vienintelė išgyvens nepatikimosios aviakompanijos Lansa lėktuvo katastrofą.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | aborto · April 29 2019 03:49:54
filmas legendinis bet kokybe tai piratine vidiako kasete atrdodo kaip blueray pries situos drebucius

-1
#2 | siera · June 03 2019 21:05:53
Pati šių įvykių dalyvė Juliana Kiopkė šitą filmą pavadino totaliu šlamštu, tai tiek jis ir vertas... Kai kuri kiną pagal tikrus įvykius, o pagamini visišką melą ir niekalą, elementariausiai apgaudinėji žiūrovą.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai