Palaukite...

Somalio piratai

/
The Pirates of Somalia
2017

images/news/1516284863.jpg


2017

1h 56min.

Lietuvių k.
Režisierius: Bryan Buckley
Žanras: , Biografinis, Drama


(1 balsas)
Pagal tikrą istoriją sukurtas įtempto siužeto pasakojimas apie narsų jauną žurnalistą, kurį smalsumas ir profesinės ambicijos nuvedė į pavojingų Somalio piratų laivą, privers dar kartą apsvarstyti, kiek mūsų gyvenime yra sėkmės, o kiek – tiesiog žmogiško kvailumo.

Jaunas, smalsus ir ambicingas kanadietis žurnalistikos naujokas Jay Baharduras nė neketina imtis nuobodžių vietinių naujienų. Vaikinas svajoja apie pavojais alsuojančią žurnalistiką, tikrus iššūkius ir nuotykius, apie kuriuos kalbėtų visas pasaulis.

2008 metais vaikinas surezga nepaprastai drąsų planą – patekti į Somalio piratų laivą, apsimesti piratu, infiltruotis į jų gyvenimą ir iš arti pažvelgti į mirčiai į akis. Nors visas pasaulis dreba vos išgirdęs jų pavadinimą, Jay neabejoja, kad vieni pavojingiausių jūros nusikaltėlių jam bus svetingi.

Nors planas itin drąsus, vis tik iki galo neapgalvotas. Nepaisant to, Jay leidžiasi į nepaprastą kelionę ir tampa liudininku to, apie ką pasaulis nė nenumanė.

Realių įvykių įkvėptos dramos režisierius – „Oskaro“ nominantas Bryanas Buckley.

Filme pagrindinį vaidmenį įkūnija Evanas Petersas. Dramoje taip pat vaidina aktoriai Al Pacino, Melanie Griffith, Barkhad Abdi, Russell Posner, Philip Ettinger, Edward Gelbinovich, Coral Peña ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Bryan Buckley („The Bronze“)

Vaidina: Evan Peters, Al Pacino, Melanie Griffith, Barkhad Abdi, Russell Posner, Philip Ettinger, Edward Gelbinovich, Coral Peña

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+1
#1 | navaras50 · November 06 2019 16:17:57
Negalima žiūrėti filmą. Išmeta baltą langą.

+1
#2 | deimis77 · November 29 2019 22:14:12
Man visada meta balta langa,net kai noriu paziureti istrauka.Uzsakiau VIP naryste,bet paziureti negaliu,tik siustis

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai