Nuo šios dienos gerifilmai.net siulo nemokama filmų / serialų peržiūrą bei siuntimą. BE REKLAMŲ Mus paremti galite ČIA arba ČIA

Palaukite...

Sniego mūšis

/
Snowtime!
2015
(2 balsai)
Žiema gali būti tamsi, niūri, ilga ir nuobodi. Tačiau ji turi kai ką tokio, ko neturi kiti metų laikai: sniegą. Rogutės, slidės, seniai besmegeniai ir, žinoma, sniego mūšiai — neprilygstami džiaugsmai kiekvienam vaikui, o dažnai — ir suaugusiajam.

Vieno kaimelio vaikai žiemos atostogų metu nutaria surengti tokį sniego mūšį, kokio dar niekas neregėjo: su dviem kariuomenėmis, generolais ir didžiule tvirtove. Vienos kariuomenės generolu tampa kaimelio senbuvis vienuolikametis Lukas. Jo priešininkai savo vadove išsirenka naujokę, Luko bendraamžę Sofiją. Taisyklės paprastos: laimės komanda, kuri bus užėmusi tvirtovę žiemos atostogų pabaigoje. Sofijos kariuomenė užima tvirtovės gynybos postus, o Luko armija pasirengia pirmajai atakai. Mūšis prasideda.

Sulig kiekviena diena vaikai vis labiau įsitraukia į žaidimą. Taktiniai manevrai, netikėtos atakos, persigrupavimai, apgaulingi veiksmai ir kartais netgi klasta — visa tai vis labiau kaitina atmosferą. Apimti azarto, vis daugiau vaikų ima siekti laimėti bet kokia kaina. Jų priešakyje yra Lukas, kurio komandos ir veiksmai pamažu ima priminti ne linksmą žaidimą, o tikrą karą.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+11
#1 | deimante2014 · March 11 2016 11:45:37
idomus filmukas seimai galit prideti tasku nes man ju truksta

+5
#2 | hydra2736 · March 20 2016 18:03:48
labai fainas ir mielas filmukas smile vercia sypsotis wink jai neapsispriandziate ar ziureti tai patariu ziureti ji thumbsup

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai