Palaukite...

Šiurpuliukai 2: Prakeiktas Helovynas

/
Goosebumps 2: Haunted Halloween
2018

images/news/1540132031.jpg

2018

100 min

Rusų k.
Režisierius: Ari Sandel


(1 balsas)
Nervus kutenanti, visai šeimai skirta nuotykių juosta „Šiurpuliukai 2“ vėl kviečia pasinerti į R.L. Stine‘o sukurtų pabaisų bei monstrų pasaulį.

Amerikiečių rašytojas Robert‘as Lawrence‘as Stine‘as iki šiol yra parašęs 62 „Šiurpuliukų“ (Goosebumps) serijos knygas, kurių visame pasaulyje parduota daugiau nei 400 milijonų egzempliorių. Prieš trejus metus į didžiuosius ekranus atkeliavo pirmasis filmas pagal rašytojo, plačiau žinomo tiesiog kaip R. L. Stine, kūrybą. Jame paties rašytojo (jį vaidino Jack‘as Black‘as) dukra kartu su kaimynystėje gyvenančiu paaugliu kovojo prieš monstrų armiją, ištrūkusią iš rašytojo knygų puslapių. Po minėtų įvykių rašytojui teko išvykti iš Vanderklifo miestelio. Tuo tarpu jo namas, visiems žinomas kaip tuometinio chaoso priežastis, nesudomino įsibaiminusių, prietaringų pirkėjų ir dabar, praėjus trejiems metams, dar labiau panašus į vaiduoklį, slepiantį siaubingas paslaptis.

Prieš pat Heloviną du smalsūs miestelio vaikai – Sonis ir Semas – išdrįsta užsukti į apgriuvusį namą. Žinoma, tikėtis šventinių saldainių būtų sunkoka, bet suraskite vaikus, kurių netrauktų paslaptingi namai, kuriuose galimai vaidenasi. Jų smalsumas patenkinamas su kaupu. Nors visi daiktai (taip pat ir pirmojo filmo nelaimių priežastis – stebuklingos rašytojo knygos) iš namo išvežti, tačiau užmirštoje slaptavietėje bičiulių laukia didžiausia (ir baisiausia) jų gyvenimo staigmena. Netikėtai atidarę slaptas duris, berniukai suranda apdulkėjusią dėžę, o joje – vienišą knygą. Nežinodami trejų metų senumo įvykių detalių, draugai ją atverčia...

Pirmas iš knygos materializuojasi Slapis – berniuko pavidalo demoniška lėlė, nusprendžianti artėjančios šventės proga surengti tikrą Helovino apokalipsę. Išsigandusiems Soniui ir Semui pabėgus, Slapis netrukdomas ima iš knygos traukti kitus monstrus, turinčius padėti įgyvendinti jam savo planus. Į kovą su pabaisomis stoja visą drąsą sukaupę knygą atradę bičiuliai ir vieno iš jų sesuo Sara. Ramus Vanderklifo miestelis pasineria į dar didesnį chaosą, nei prieš trejus metus.

Nuotaikinga, nervus kutenanti ir kartais nuo kėdės stryktelti priversianti juosta visai šeimai „Šiurpuliukai 2“ Lietuvoje pradedama rodyti spalio 12 dieną.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Ari Sandel

Prodiuseris: Neal H. Moritz, Deborah Forte

Scenaristas: Rob Lieber

Vaidina: Ken Jeong, Madison Iseman, Wendi McLendon-Covey, Jeremy Ray Taylor, Chris Parnell

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | irmas01 · November 19 2018 23:59:22
SUPER FILMAS,REKOMENDUOJU.LABAI TIKS SIUOLAIKINIAM JAUNIMUI NEISPRUSUSIAM ZIURET.KAIP TIK JU LYGIO.

-1
#2 | kingkong · October 27 2018 13:08:50
pirma dalys buvo idomi bet shita sudas

-1
#3 | konate89 · November 02 2018 15:38:10
HD kokybėžr. čia >> FILMSONLINE7.BLOGSPOT.COM

-2
#4 | Smartukas · October 22 2018 19:49:53
Nuobodokas, toks vaikams labiau.

-3
#5 | Gretapo · November 04 2018 19:11:21
Geras bet nelabai

-3
#6 | Orentute · November 06 2018 19:01:18
Neblogas toks,pirmą buvo įdomesnė,bet šita irgi nieko tokia 👍

-6
#7 | kirito10112 · October 24 2018 21:03:05
\'GAIDYS O NE FILMAS, LIETUVA NE RUSIJA, O JEIGU ADMINAI KAD IR MOKA RUSISKAI TAI TEGU KURIA ATSKIRA -RUSU FILMU PORTALA SU SUSIKTA KOKYBE O NE GADINA SITAM PORTALE FILMUS!!!!-\' TEISINGUMO BLYAT!!!!!!!!!

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai