Palaukite...

Shazam!

2019

images/news/1556049280.jpg

2019

120 min

Lietuvių k.
Režisierius: David F. Sandberg


(1 balsas)
Kiekviename mūsų slypi superherojus, tik reikia stebuklo, kad jį išlaisvintume. Šiame naujausiame “Akvameno” prodiuserio Peter’io Safran’o filme keturiolikmečiui Biliui Batsonui pasiseka – burtininkas jam padovanoja savo galias, tad tereikia ištarti „Shazam!” ir jis virsta superherojumi.

Bilio gyvenimas apvirsta aukštyn kojom, Tiesa, nors naujasis jo kūnas yra suaugusiojo, vidumi Bilis ir toliau išlieka tokiu pat keturiolikmečiu berniuku. O tai reiškia, kad visos naujai įgytos supergalios ir kiekvienos jų išbandymas Biliui visų pirma reiškia beprotiškai smagų nuotykį – juk jis dabar yra super stiprus, gali skraidyti, tiesiog iš rankų šaudyti žaibais ir t.t.

Tačiau smagumai baigiasi, kuomet piktadarys Sivana ima grasinti sunaikinti viską, kas Biliui staiga tapo svarbu: naujai atrastą šeimą bei draugus.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: David F. Sandberg („Anabelė 2“)

Prodiuseris: Peter Safran („Akvamenas”, filmai „Išvarymas” ir „Anabelė”)

Vaidina: Zachary Levi, Mark Strong („Kingsman” filmai), Asher Angel, Jack Dylan Grazer („Tas”), Djimon Hounsou („Kapitonė Marvel“, „Karalius Artūras: Kalavijo legenda”, „Kruvinasis Deimantas”), Faithe Herman (TV serialas „Tai mes”), Grace Fulton („Anabelė2 ”), Ian Chen, Jovan Armand, Marta Milans , Cooper Andrews (TV serialas „Vaikščiojantys numirėliai”)

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | spurgis777 · December 08 2019 17:29:42
Kodėl neduodat žiūrėti filmų,kas nutiko jūsų psl.gerifilmai.net ne vieni filmo jau kuris laikas negaliu pažiūrėti įjungi žiūrėti baltas fonas ir tyla ir anonsas taip pat, prašau sutvarkyti

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai