Palaukite...

Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija

/
Rogue One: A Star Wars Story
2016

images/news/1482151542.jpg


2016

2h 14min.

Anglų k.
Režisierius: Gareth Edwards


(1 balsas)
Pernai į kino teatrus po 15 metų pertraukos sugrįžusi nauja istorijos dalis „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ sumušė kone visus pelningumo rekordus ir įsitaisė trečioje vietoje tarp visų laikų daugiausiai užsidirbusių kino projektų. Prognozuojama, kad panašus likimas ištiks ir „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“.

Pastarasis filmas nėra naujosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos dalis. Tai – 1977-ųjų filmo „Žvaigždžių karai IV: nauja viltis“ priešistorė.

Filmo veiksmas žiūrovus nukelia į laikus prieš „Žvaigždžių karų IV: nauja viltis“ filmo siužetą ir atskleidžia sukilėlių planus.

Sukilėlių komandai atstovauja Jyn Erso (akt. Felicity Jones) ir Cassianas Andro (akt. Diego Luna). Jaunuolių laukia itin atsakinga užduotis – pavogti „Mirties žvaigždės“ planus, kad galėtų surasti jos silpną vietą ir smogti, ir šitaip Visatai sugrąžinti viltį. Būtent ši misija vėliau padės sunaikinti galingąjį Imperijos ginklą.

Daugiau nei įprasta nuožmių mūšių ir kovų, narsūs herojai ir kvapą gniaužiantys iššūkiai – tiems, kurie nori žinoti, kaip viskas prasidėjo.

Naujoje „Žvaigždžių karų“ dalyje, kuri, teigiama, bus itin karinė, tradiciškai suburtas talentingas aktorių žvaigždynas – filme vaidina Forestas Whitakeris, Mads Mikkelsenas, Diego Luna ir kiti. Pagrindinis vaidmuo buvo patikėtas „Oskaro“ nominantei Felicity Jones. Kalbama, kad aktorių atrankoje ji turėjo įveikti ne vieną garsią konkurentę – nuo Rooney Mara'os iki Tatianos Maslany.

Istorijos antologiją režisuoti ėmėsi velsietis Garethas Edwardsas („Godzila“).

Ši filmo versija bus rodoma 3D formatu ir anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Gareth Edwards („Godzila“)

Vaidina: Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Forest Whitaker, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed, Valene Kane

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
-1
#11 | Redirektorius · December 20 2016 11:33:11
Peržiūrėjau aš tą visą minėtąjį kino filmą iki pat galo. Ir daug kas man dabar tapo aišku. Aišku yra bent jau tai, kodėl ta filmo veikėja, sukilėlių vadė Jyn Erso taip ir nebuvo pasirodžiusi anksčiau nė viename iš pirmutinių 1977 -1983 metų 'Star Wars' trilogijos filmų - ogi todėl, kad ji pati šio filmo pabaigoje paprasčiausiai žuvo Imperijos naikinamoje planetoje. O dar girdėjau, kad kai kas sako tai, kad ta Jyn galėtų būti tikroji dabartinės Rey motina - mano galva, taip manyti irgi yra visiška nesąmonė... Jyn negalėjo vėliau tapti motina Rey. Bent jau aš taip galvoju.

-1
#12 | Daiss16 · January 06 2017 01:29:54
Labai geras filmas

-1
#13 | laimistu · January 10 2017 18:05:49
man filmas patiko ir kartu su šeima žiūriu

-1
#14 | eligijus19820405 · January 12 2017 16:34:00
be rysio nx filmas,nepatiko.

-5
#15 | remigijusr1 · December 20 2016 10:20:02
kaskoks fufelis ko cia visi svaikst durneliai

Parašyti komentarą
Jūs turite prisijungti arba užsiregistruoti, norėdami rašyti komentarus.

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai