Palaukite...

Seksui ne!

/
Blockers
2018

images/news/1527950811.jpg

2018

100 min

Lietuvių k.
Režisierius: Kay Cannon
Žanras: Komedija


(1 balsas)
Kuomet Liza (akt. Leslie Mann), Hunteris (akt. Ike Barinholtz) ir Mitčelas (akt. John Cena) sužino apie slaptus dukterų planus išleistuvių naktį atsisveikinti su nekaltybe, jie imasi vykdyti misiją, turinčią bet kokia kaina sujaukti atžalų planus! Apsiginklavę tikslu apsaugoti savo mažąsias mergaites, tėveliai pradeda operaciją „Seksui ne!“, kurioje nėra vietos net lengvam flirtui! Tačiau ir paauglės pasirodo esančios ne iš kelmo spirtos – merginos nė neketina keisti savo planų, tad kuri komanda savo misiją įvykdys pirmoji?

Filmą prodiusavęs komedijų karalius Seth Rogen susivienijo su komanda, anksčiau žiūrovams pristačiusia filmus „Kaimynai“ (angl. „Neighbors“) ir „Dabar jau tikrai šikna“ (angl. „This Is The End“), tad „Seksui ne!“ tiesiog pasmerktas būti juokingu!

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Kay Cannon

Scenarijus: Brian Kehoe, Jim Kehoe, Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg, Eben Russell

Vaidina: Leslie Mann, Ike Barinholtz, John Cena, Kathryn Newton, Geraldine Indira Viswanathan, Gideon Adlan

/* $banner1 = 'Ginklai medzioklei, savigynai, sportui'; $banner2 = 'Nemokami pratybų atsakymai'; $banners = array($banner1, $banner2); shuffle($banners); print $banners[0]; */
Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | siera · November 01 2019 07:51:32
Bukumo, peraugančio į idiotizmą ir vulgarybės mišrainė. 1/5. Kadangi tokio filmų Holivudas štampuoja daugybę, vadinasi turi žiūrovą jam, ir tampa kaip ir aišku, kaip JAV piliečiai 'sugebėjo' išsirinkti į prezidentus tokį mėšlo gabalą kaip Trampas.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai