Palaukite...

Ričis Didysis

/
Richard the Stork / A Storks Journey
2017

images/news/1505217809.jpg

2017

1h 25min.

Lietuvių k.
Režisierius: Toby Genkel, Reza Memari
Kokybė: Gera (WEB-DL)


(1 balsas)
Ričis su draugais kelia sparnus į Afriką!

Nuo vaikystės įsūnytas ir labai visų mylimas žvirbliukas Ričis auga gandrų šeimoje ir jaučiasi tikru gandru! Tik štai gandrams, kaip migruojantiems paukščiams, ateina laikas skristi į Afriką žiemoti. Šeima priversta atskleisti Ričiui jo tikrąją prigimtį, nes skristi drauge negalima – žvirblis gali žūti kelionėje.

Tačiau drąsuolis nenuleidžia sparnų ir nusprendžia visiems įrodyti, kad jis – tikras gandras! Ričis leidžiasi į kelionę savarankiškai, o prie jo prisijungia nauji draugai: ekscentriškoji pelėda Olga su įsivaizduojamu draugu ir be galo save mylinti disko atlikėja papūgėlė Kiki.

Kelyje sparnuotoji trijulė susiduria su įvairiomis kliūtimis: čia ir mirtinai pavojingi šikšnosparniai, ir balandžiai, turintys priklausomybę nuo interneto, ir grėsmingi mafijoziai varnai, ir net milžiniškas griaudžiantis lėktuvas! Kai pagaliau jie randa kelią į Afriką, Ričiui tenka spręsti, kaip išgelbėti savo brolį gandrą iš baisaus bitėdžio barsuko gniaužtų.

Ar pavyks mažajam Ričiui pamilti save tokį, koks jis yra iš tikrųjų?

Animacija „Ričis Didysis“ – naujas filmuko „Oi, laivas dingo!“ kūrėjų darbas. Puiki pramoga visai šeimai kinuose nuo kovo 10 dienos!

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+1
#1 | ceska550 · March 12 2018 13:40:02
Labai geras animacinis filmas, mano vaikučiams patiko.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai