Palaukite...

Ratas

/
The Circle
2017

images/news/1495646807.jpg

2017

1h 50min.

Lietuvių k.
Režisierius: James Ponsoldt


(1 balsas)
Jauna programuotoja Mei (aktorė Emma Watson) „ištraukia laimingą bilietą“: jai pasiūlomas darbas vienoje didžiausių pasaulio technologijų bendrovių „Ratas“. Nespėjusi atsitokėti iš netikėtumo, Mei pradeda darbuotis naujoje vietoje ir netrukus, laimingai susiklosčiusių aplinkybių dėka, sėkmė jai nusišypso dar kartą. Merginai pasiūloma tapti naujos technologijos bandytoja-savanore. Naujoji „Ratas“ technologija – visą vartotojo gyvenimą fiksuojanti mini kamera, susieta su socialiniais tinklais. Kitaip tariant, nenutrūkstamas realybės šou. Netikėtai Mei tampa interneto žvaigžde ir ima pažinti kitą technologijų pusę.

Kompanijos vadovas Imonas (akt. Tom‘as Hanks‘as) tiki, kad naujoji jo sukurta technologija padės išvaduoti pasaulį nuo nusikaltimų, prisidės prie atviros ir teisingos visuomenės kūrimo. Ar gali būti, kad tai – tik fasadas, slepiantis visiškai kitokius tikslus? Su bendradarbio Kaldeno (iš „Žvaigždžių karų“ pažįstamas aktorius John‘as Boyega) pagalba Mei žingsnis po žingsnio atskleidžia vis naujas paslaptis, slypinčias už gražių reklaminių kompanijos tekstų. Kai kurios iš jų – tokios netikėtos ir pavojingos, kad pradeda kelti pavojų ne tik Mei karjerai, bet ir gyvybei.

Dėl akivaizdžiai matomų paralelių filmą „Ratas“ socialinių tinklų vartotojai jau spėjo pavadinti „vienu didžiausių šių metų „Facebook“ ir „Google“ galvos skausmų“. Įtampos kupinas ir susimąstyti verčiantis technologijų trileris „Ratas“ Lietuvoje pradedamas rodyti gegužės 19 dieną.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: James Ponsoldt

Vaidina: Tom Hanks, Bill Paxton, Emma Watson, Karen Gillan, Patton Oswalt

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+1
#1 | Pixelis · August 13 2017 07:50:41
Labai gero scenarijaus filmas. Man patiko. Rusų kalba kokybė bloga, lietuvių gera.

+0
#2 | vilmuze1 · August 29 2017 18:50:30
nuobodus. ziuzetas neitraukiantis

-1
#3 | Bernardass · July 10 2017 23:45:32
Gal galis išversti? Didelis Ačiū.

-1
#4 | daktariukas22 · August 12 2017 18:12:09
Reikes paziuret ar vertas demesio filmas

-1
#5 | Daliuks · August 13 2017 22:53:15
būtina pažiūrėti ir pagalvoti apie tai, kas mūsų laukia

Parašyti komentarą
Jūs turite prisijungti arba užsiregistruoti, norėdami rašyti komentarus.

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai