Palaukite...

Penkiasdešimt pilkų atspalvių

/
Fifty Shades of Grey
2015

images/news/1424094681.png


2015

117 min

Lietuvių k.
Režisierius: Sam Taylor-Johnson
Žanras: Drama, Romantinis


(604 balsų)
„Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ pristatinėti greičiausiai nebūtina. 2011-aisiais pasirodęs britų autorės E.L. James erotinis romanas buvo tarsi bomba visame pasaulyje. Lietuva – ne išimtis. Romanas ir du jo tęsiniai, vos pasirodę, be konkurencijos okupuodavo perkamiausių knygų sąrašų pirmąsias vietas. Tad tie (ar, tiksliau, tos), kurie skaitė knygą, tikrai pasižiūrės ir filmą.

Literatūros studentė Ana, paprašyta kambario draugės, susitinka su jaunu milijonieriumi verslininku Kristijanu Grėjumi, kad paimtų interviu iš šio žavaus ir paprastai merginai tikrai nepasiekiamo vyriškio. Naivią studentę pakeri milijonieriaus asmenybė ir pamažu Ana jį įsimyli.

Kristijanas Grėjus taip pat užsidega noru įtraukti Aną pradžioje į savo keistus žaidimus, o vėliau ir į gyvenimą tik jam priimtinomis sąlygomis. Netikėtai užsimezgę romantiški santykiai atvers Anai gyvenimo puslapius, iš kurių tikrai nesimokė universitete.

Panašūs filmai
Komentarai
Naujausi komentarai
+1
vitazur · November 24 2017 19:40:00
Super filmas. Labai patiko
+1
deimis541 · November 22 2017 21:18:08
uzmeskit kas nors ir man!! busiu labai dekingas!! aciu is anksto!! smile
+2
Afrodite25 · November 09 2017 21:57:43
Paspauskite Man prašau labai noriu paziuret


Geriausi komentarai
-36
#981 | vydma · February 17 2015 18:08:37
meslo kruva nk gero

-112
#982 | Tom_Riddle · February 16 2015 18:28:04
Vienas is BLOGIAUSIU visu laiku filmu skirtas nusivylusioms namu seimininkems. Si filma svajoja pamatyti nemylimos, paliktos, issiskyrusios ir siaip negaunancios moterys ir zinoma, paaugles mergaites svajojancios apie seksa. Nevykusi knyga, dar labiau nevykes filmas ir visai nevyke tokiu knygu gerbejai. Tai tiek tiesios. Tegul Dievas pasigaili tokiu filmu bei knygu gerbeju.Fifty Shades - tikru tikriausia nesamone ir izeidimas visai zmonijai, visiskas slamstas kurio vieta pakeisti tualetinio popierio rulonus musu tualetuose, ir taip per gerai. Taip atrodo, kad hormonu kankinama paaugle isdeste savo slapciausias fantazijas ir tai paverte knyga. Fifty Shades of Grey - tai ne kas kita, kaip Twilight FanFiction. Kas gali buti blogiau uz Twilight? Atsakymas: Twilight FanFiction. Man tikrai protu sunkiai suvokiama, kaip tokios knygos kaip ' Twilight' FanFiction galejo sulaukti tokio pasisekimo visame pasaulyje? Nejaugi zmoniu kvailumui nera ribu? Kuo virto musu visuomene? Nera zodziu, tiesiog apgailetina. As esu skaites daugybe zmoniu savos kurybos darbu internete (FanFiction), kurie buvo daug geresni nei sis slamstas. Tikra katastrofa. Knygoje propoguojamas smurtas pries moteris, seksualine prievarta. Ir faktas, kad tokia slykstyne virto filmu, pykina mane. Nepatyre paaugliai berniukai bandys atkartoti tai ka mate filme, o mergaitems tai bus priimtina, nes ju megstamiausioje knygoje buvo aprasyti tokie veiksmai, taigi, kodel gi ne?Fifty Shades netgi izeidzia savo originala 'Twilight' , o kai supranti tai, aiskiai kazkas yra tikrai negerai su ta knyga...Apgailetini jus zmones.

Parašyti komentarą
Jūs turite prisijungti arba užsiregistruoti, norėdami rašyti komentarus.

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai