Pagauk, jei gali

/
Catch Me If You Can
2002
Palaukite...
images/news/pagauk.jpg
Režisierius: Steven Spielberg
Premjera: 2002
Žanras: Drama
Įgarsinimas: Lietuvių k.
Trukmė: 141 min
(7 balsų)
Frenkas buvo gydytojas, nors niekuomet nelankė medicinos mokyklos. Frenkas buvo teisininkas, nors niekuomet nesimokė teisės. Frenkas buvo lėktuvo pilotas, nors niekuomet nestudijavo aviacijos.

Ir viskas dėl to, kad Frenkas tuomet nebuvo baigęs net mokyklos. FTB pareigūno Karlo Hanračio (aktorius Tomas Hanksas) galvos skausmui Frenkui Abegneilui (Leonardas DiCaprio) - tebuvo aštuoniolika!

Teisybės dėlei reiktų pridurti, kad Abegneilas filme dar suviliojo porą tuzinų merginų, tuo pat metu sėkmingai padirbinėdamas milijoninius čekius. Ir viskas dėl to, kad jis buvo "sunkus paauglys" - vienišas, liūdnas.

Visa ši velnioniškai kinematografiška istorija yra neišgalvota, Frenkas pats parašė knygą apie savo "žygdarbius". Nuoširdžiai prieraišus prie savo tėvo (aktorius Christopheris Walkenas), ne prastesniu savo draugu jis padarė ir persekiotoją: Karlas net padėjo jam parašyti autobiografiją!
Tai įdomu

Komedijos “Pagauk, jei gali” režisierius Stevenas Spielbergas išpeikė seniai praktikuojamą naujų filmų bandymą su žiūrovais ir teigia, kad tai visiškai nepadeda režisieriams. Iš savo asmeninės patirties S.Spielberg žino, kad toks patikrinimas tik priverčia režisierius iškirpti tas filmo vietas, kurių iš tiesų nereikėtų iškirpti. “Aš nutraukiau šią praktiką dar prieš šešerius metus, kai atsirado internetas. Supratau, kad tai nieko manęs neišmoko, o tik varžo mano kūrybinę laisvę. Iš tiesų tam, kad įtikčiau žiūrovams, buvau priverstas iškirpti tas vietas, kurias paprastai palikčiau. Galų gale atsitinka taip, kad parodai filmą auditorijai, kuri įvertina jį neigimai, nors po kelių dienų kita auditorija tą patį filmą įvertina teigiamai! Padariau išvadą, kad 400 žmonių negali nuspėti, ar filmas bus populiarus Amerikoje ir kitose pasaulio šalyse. Būtent todėl mano filmo “Pagauk, jei gali” iš anksto nematė nė vienas žiūrovas".

Prieš St.Spielbergą režisuoti šį filmą pretendavo taip pat garsūs kino režisieriai Gore Verbinskis, Davidas Fincheris, Lasse Hallstrom, Milosas Formanas ir Cameronas Crowe.

Panašūs filmai
Komentarai
+6
#1 | Svečias · June 23 2012 17:07:35
laibai geras filmas,geri aktoriairnclap
+5
#2 | Svečias · December 08 2012 17:18:31
Įdomus filmas! Nuostabi Leo vaidyba. Įkvepiantis grin
+1
#3 | ovidas30 · March 07 2015 18:18:55
siulyciau tikrai paziureti kas dar nematete,tikrai neblogas filmas
+1
#4 | bilasisas · October 25 2015 15:21:27
filmas geras siulyciau paziureti ipac gerai vaidina walket
+1
#5 | Sviesa · March 06 2016 00:35:14
Smagus, nuotaika keliantis filmas uhoh
-2
#6 | Svečias · June 16 2013 05:22:44
Iš serijos parsisiųsk filmą ir pasiklausyk jo, nes vaizdas pamirštas. Smagu aišku...
Parašyti komentarą
Jūs turite prisijungti arba užsiregistruoti, norėdami rašyti komentarus.


Rūšiuoti filmus
Įveskite metus:

TOP filmai