Nuo šios dienos gerifilmai.net siulo nemokama filmų / serialų peržiūrą bei siuntimą. BE REKLAMŲ Mus paremti galite ČIA arba ČIA

Palaukite...

Pagalbos Skambutis 4 Sezonas

2016

images/news/1474546656.jpg

2016

40 min

Lietuvių k.
Kokybė: Gera (PDTV)

(0 balsų)
Šauktis medikų, ugniagesių, policijos pagalbos tenka kone kiekvienam. Kiekvienas toks skambutis – tai atskira istorija, neeilinis įvykis žmogaus ar šeimos gyvenime. Kai jis baigiasi gerai, džiaugsmo ašaros byra ne tik herojams, jų artimiesiems, medikams ir pareigūnams, bet ir visai atsitiktiniams įvykio liudytojams. Juk būna, kad net ir gelbėtojai netiki laiminga pabaiga, bet kai deda visas pastangas ekstremalioje situacijoje, įvyksta stebuklas.

Emocijos tokiais atvejais būna įvairiausios – nuo komiškų situacijų, kai žmogaus galva įstringa skalbyklėje, iki tragiškų, sukrečiančių įvykių. Visus tuos įvykius sieja viena – kažkieno tikra gyvenimo drama. Daugelis dalykų, į kuriuos kviečiami pareigūnai arba medikai, gali nutikti bet kam, bet kada. Kai kurie įvykiai – išskirtiniai, tiesiog neįtikėtini. Laidos rengėjai stengiasi parodyti ir vienus, ir kitus.

Laidoje „Pagalbos skambutis“ rodomi įvykiai, kai žmonės atsiduria kritinėse situacijose. Herojų, liudytojų, gelbėtojų reakcijos, išgyvenimai, vertinimai. Kartais priešistorė, o kartais prisiminimai, kaip viskas įvyko ir kuo tai baigėsi.

Kaip tas gyvenimo dramas mato medikai ir pareigūnai? Įdomu tai, kad nors pagalbos teikimas jiems – kasdienybė, tai netampa rutina. Ir medikai, ir policininkai savaip vertina įvykius. Dažnai jie įsirėžia atminty, tampa jų gyvenimo dalimi, sukelia savas emocijas. „Pagalbos skambutyje“ – ir gelbėtojų išgyvenimai.

LNK laidos rengėjai ne tik tiesiogiai dalyvauja medikų ar pareigūnų reiduose, važinėja į įvykio vietas, bet stengiasi pažiūrėti į įvykius plačiau. Kalbina žmones, atskleidžia jų istorijas. Kartais – dramatiškas įvykis – tai tik ledkalnio viršūnė. Visa istorija, žmonių išgyvenimai, priešistorė – kur kas ilgesnis pasakojimas. Visa tai – „Pagalbos skambutyje“ per LNK.

4 laida Nemokamai Nemokamai
3 laida Nemokamai Nemokamai
2 laida Nemokamai Nemokamai
1 laida Nemokamai Nemokamai

Panašūs filmai
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.rff
Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai