Palaukite...

Operacija: Hunter Killer

/
Hunter Killer
2018

images/news/1543259448.jpg

2018

122 min

Lietuvių k.
Režisierius: Donovan Marsh
Žanras: Veiksmo, Trileriai


(1 balsas)
JAV specialios pajėgos sujungs jėgas su rusais tam, kad filme „Operacija: Hunter Killer“ išgelbėtų pasaulį nuo Trečiojo pasaulinio karo

Režisierius Donovanas Marshas šių metų rudeniui paruošė įtampos nestokojantį ir puikių specialiųjų efektų prifaširuotą veiksmo trilerį „Operacija: Hunter Killer“ (angl. „The Hunter Killer“).

Filmo istorija sukasi aplink slaptą amerikiečių specialiųjų jūrų pajėgų grupuotę bei vieno iš JAV povandeninio laivo kapitoną Džo Glasą (akt. Gerard Butler), kuriam yra patikėtas bendradarbiavimas su rusų povandeninio laivo kapitonu Sergejumi Andropovu (akt. Michael Nyqvist) ir jo įgula. Jų tikslas – Rusijos prezidento išgelbėjimas iš nelaisvės, į kurią jis pateko po vieno iš šalies generolų surengto perversmo. Tačiau jeigu ši slaptai surengta gelbėjimo misija žlugs, žmonija gali atsidurti ant Trečiojo pasaulinio karo slenksčio, kuriai grės neregėto masto branduolinė ataka, galinti nušluoti nuo žemės paviršiaus ištisus miestus.

Ar keletui gerai apmokytų specialiųjų JAV karinių jūrų pajėgų vyrukų bei povandeninio laivo įgulai pavyks išgelbėti Rusijos prezidentą ir sustabdyti piktavalio generolo kėslus, sužinosime jau spalio 30 dieną.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko iš tokių kino hitų kaip „300“, „Įstatymus gerbiantis pilietis“ (angl. „Law Abiding Citizen“) ir „Olimpo apgultis“ (angl. „Olympus Has Fallen“) visiems puikiai pažįstamas Gerardas Butleris, šiais metais pirmąją savo „Oskaro“ statulėlę pelnęs už neįtikėtinai tikrovišką Vinstono Čerčilio portretą juostoje „Tamsiausia valanda“ (angl. „The Darkest Hour“) Gary‘is Oldmanas.

Taip pat filme pasirodys už filmo „Selma“ (angl. „Selma“) dainą JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanotas reperis ir aktorius Commonas, originalios „Mergina su drakono tatuiruote“ (angl. „Girl with the Dragon Tattoo“) trilogijos žvaigždė Michaelis Nyqvistas bei populiarus rusų aktorius Jurijus Kolokolnikovas, kuris pastaraisiais metais vis dažniau sužiba Holivudiniuose projektuose.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Donovan Marsh

Aktoriai: Gerard Butler, Gary Oldman, Common, Michael Nyqvist, Jurij Kolokolnikov, Adam James, Corey Johnson

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+2
#1 | aborto · November 27 2018 14:13:25
panasu i nebloga boevika

+2
#2 | duke2 · November 28 2018 19:25:54
sakiciau visai neblogas kinas ,kokybe ne kokia,bet iz bedos galima ziuriet.

+1
#3 | strelius123 · March 01 2019 18:49:02
ziauriai geras filmas!!!!tikrai,seniai taip pasimegaudamas ziurejau filmasmile

+0
#4 | TJurgita · March 21 2019 08:41:37
Tikrai geras kovinis filmas ,man patiko 10/10

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai