Palaukite...

Noras gyventi

/
Breathe
2017

images/news/1518525051.jpg

2017

120 min

Lietuvių k.
Režisierius: Andy Serkis


(1 balsas)
Įkvepianti ir tikrais įvykiais paremta meilės istorija biografinėje dramoje „Noras gyventi“ įrodys, kad gyvieji nėra linkę mirčiai lengvai atiduoti savo mylimųjų.

Stipriam ir žaviam, vos 28-erių Robinui (akt. Andrew Garfield) prieš akis – visas gyvenimas. Kupinas svajonių ir planų, jis mėgausi šeimynine laime su gražuole žmona Diana (akt. Claire Foy). Tačiau vieną dieną tobulas gyvenimas sugriūna.

Robiną į ligos patalą paguldo klastinga poliomielito liga. Ligoninės palatoje prikaustytam vaikinui gydytojai pažada vos kelis likusius gyvenimo mėnesius. Bet tokia perspektyva netinka nei jam, nei mylinčiai jo žmonai Klerei.

Kartu su savo žmona bei drąsiu išradėju Tedžiu Hallu (akt. Hugh Bonneville), žvelgdami mirčiai į akis ir juokdamiesi iš jos, šie užsispyrėliai išrado tai, kas pakeitė jų ir ateinančių kartų likimus, o pasmerktiesiems suteikė antrą gyvenimą. O pats Robinas paneigė visas gydytojų prognozes ir išgyveno...

Istoriją režisavo „Auksinio gaublio“ nominantas ir žinomas aktorius Andy Serkis, vaidinęs tokiuose filmuose, kaip „Karas už beždžionių planetą“, „Žvaigždžių karai. Galia nubunda“, „Keršytojai 2“ ir kituose. Biografinė drama „Noras gyventi“ yra pirmasis A. Serkis režisūrinis darbas. Scenarijaus autoriumi tapo dukart „Oskaro“ nominantas Williamas Nicholsonas, o operatoriumi – net tris „Oskarus“ laimėjęs Robertas Richardsonas.

Filme vaidina Claire Foy, Diana Rigg, Andrew Garfieldas, Dean-Charles Chapman, Tomas Hollanderis, Miranda Raison, Hughas Bonneville, Edas Speleersas ir kiti.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Andy Serkis

Vaidina: Claire Foy, Diana Rigg, Andrew Garfield, Dean-Charles Chapman, Tom Hollander, Miranda Raison, Hugh Bonneville, Ed Speleers

Svetainiu talpinimas, Reseller hostingas

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+3
#1 | BRIGITA78 · June 05 2018 11:30:54
labai sveika pažiūrėti tokio pobūdžio filmus, nes jie labai išblaivina nuo pergyvenimų dėl problemų. Kurį laiką, po filmo, problemos atrodo dėmesio nevertomis smulkmenomis ir gali tiesiog mėgautis gyvenimu. Ačiū kūrėjams ir įkvepiantiems žmonėms, nugyvenusiems gyvenimą su pavydėtinu požiūriu į sunkumus.

-1
#2 | lopas1234 · June 03 2018 18:27:51
Jeigu patinka romantika tikrai rekomenduoju patiks visu 100% wink

-1
#3 | Sandruliux · July 03 2018 19:40:36
labai patiko , lengvai ziurisi, tikrai verta pasiziureti ;-)♥

-1
#4 | astuktukas · January 04 2019 14:59:55
geras. Iš tos serijos kaip 'neliečiamieji', 'Aš prieš tave' patiko ir tikrai vertas dėmesio.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai