Palaukite...

Naujoji karta Z

/
The Girl with All the Gifts
2016

images/news/1477911306.jpg

2016

1h 51min.

Lietuvių k.
Režisierius: Colm McCarthy
Žanras: Drama, Siaubo, Trileriai


(1 balsas)
Kaip išsaugoti viltį zombių užvaldytame pasaulyje?

Netolima ateitis. Didžioji dalis žmonijos infekuota galingu virusu, vadinamuoju „zombių grybeliu“. Juo užsikrėtę žmonės – „Alkanieji“ – jaučia nenumaldomą žmogienos poreikį, visiškai sunaikinantį asmenybę: nelieka nei valios, nei proto, nei jausmų – tik alkis. Užkrėtimo kol kas išvengę žmonės glaudžiasi izoliuotose bazėse. Vienoje jų, įsikūrusioje Anglijos kaime, laikoma keliolika ypatingų vaikų. Nors ir užsikrėtę „zombių grybeliu“, vaikai kažkaip sugebėjo išlaikyti tiek protą, tiek jausmus. Bazėje dirbanti talentinga mokslininkė-virusologė Karolina (aktorė Glenn Close) desperatiškai bando įminti vaikų atsparumo paslaptį, kad sukurtų priešnuodį virusui.

Iš vaikų būrio sumanumu ir empatija itin išsiskiria mergaitė, vardu Melani. Ji yra mokytojos Helenos (akt. Gemma Arterton) numylėtinė ir ši simpatija yra abipusė. Tad kai vieną dieną bazė žlunga ir virusas prasiskverbia tarp jos sienų, Helena siekia žūt būt išgelbėti Melani. Kartu su Karolina ir vienu bazės kariškiu, mažas išlikusiųjų būrelis patraukia ieškoti kitų išsigelbėjusiųjų. Šios kelionės metu, matydama mokslininkės baimę ir jausdama Helenos meilę, Melani turės pasitelkti visas jėgas, kad išliktų žmogumi. Būtent jos rankose yra ne tik mažojo pabėgėlių būrelio, bet ir visos žmonijos likimas.

Apokaliptinė istorija „Naujoji karta Z“ FORUM CINEMAS kino teatruose pradedama rodyti rugsėjo 30 dieną.

Režisierius: Colm McCarthy

Vaidina: Gemma Arterton, Glenn Close, Paddy Considine, Dominique Tipper, Anamaria Marinca, Lobna Futers, Sennia Nanua, Daniel Eghan ir kt.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+3
#1 | donatasnx · May 27 2017 19:55:14
filmas tikrai vertas demesio itraukentis filmas fantastika tikrai gera veiksmo nemazai specialus efektai tikrai geri tikrai pastatytas super vertas visu demesio

+2
#2 | MissUnrefined · June 02 2017 20:57:15
Filmų apie zombius prikurta ištisa begalybė ir dauguma, tiesą sakant, nuvalkiotomis temomis ir atsibodę. O šitas man patiko, kitoks. O ir zombiai - ne gyvi numirėliai, jau pūnantys ir niekaip nemirštantys, o užsikrėtę alkani žmonės smile Gan tikroviškai pastatytas, o kam patinka standartiniai spec.efektų prikimšti veiksmo trileriai - tai ne tas. Žinoma, efektų yra nemažai ties tuo, kas liečia aplinką, žaluma apaugusį Londoną. Žodžiu, 8/10, gal ir antrąkart kada nors žiūrėčiau.

+2
#3 | nerperm · June 04 2017 12:20:24
geras filmas...rekomenduojama zombių gerbėjams

+1
#4 | rusinieneausra · June 06 2017 18:45:06
Filmas tikrai gana įdomus. Fantastikos gerbėjams šis kino filmas turėtų patikti.

+0
#5 | edgariuxxx · May 27 2017 18:02:53
Filmas itemtas ir niurus. Megstantiems apokaliptinius filmus turetu patikti. Muzika pritaikyta tokiam filmui, niuri kaip ir aplinka. Vaizdai atrodo tikrai kaip pasaulio pabaiga. Ieskantiems veiksmo neverta ziureti, nes veiksmo cia nerasite.

-5
#6 | NiceClick · June 01 2017 14:39:12
Filmas nesuzavejo. Megstantys fantastinius filmus ziurovams turetu patinkti.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai