Palaukite...

Maištinga siela

/
Florence / Florence Foster Jenkins
2016

images/news/1474617862.jpg


2016

1h 51min.

Lietuvių k.
Režisierius: Stephen Frears
Žanras: , Drama,


(1 balsas)
Turtinga paveldėtoja ir Niujorko aukštuomenės dama Florence Foster Jenkins (1868-1944) visą gyvenimą svajojo tapti operos soliste. Moteris buvo įsitikinusi, kad yra apdovanota neeiliniu talentu, tačiau iš tikrųjų buvo priešingai – jei „X faktorius“ būtų vykęs prieš šimtą metų, S. Cowell‘as „kniaukiančia kate“ būtų išvadinęs būtent šią dainininkę.

Pagal tikrą istoriją sukurtoje komedijoje pasakojamas Florence (aktorė Meryl Streep) kelias į šlovę, kuriuo ji ėjo nepaisydama jokių kliūčių, aplinkybių ir trukdžių. Kritiką moteris nurašydavo „jos nekenčiantiems konkurentams“, o pašaipas ir juoką priimdavo kaip susižavėjimo ir džiaugsmo ženklą. Tapus pajuokos objektu Florence populiarumas taip išaugo, kad ji buvo pakviesta koncertuoti į prestižinę Karnegio salę daugiau nei 3000 žiūrovų.

Vaidina: Meryl Streep („Roko karalienė“, „Gilyn į mišką“, „Pabandom iš naujo“, „Geležinė ledi“), Hugh Grant („Šnipas iš U.N.C.L.E.“, „Debesų žemėlapis“, „Bridžitos Džouns denoraštis 1 – 2“, „Tegyvuoja meilė“, „Įsimylėti per dvi savaites“), Simon Helberg („Rimtas vyrukas“, „Yvanas visagalis“, „Labos nakties ir sėkmės“, „Pelenės istorija“)

Duomenų bazės klaida

Klaidos komentaras
Got error 28 from storage engine

Užklausa
SELECT * FROM fusion3cd16_news WHERE (UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Maištinga%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%siela%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Florence%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Florence%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Foster%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Jenkins%') ) AND news_id != '12830' ORDER BY RAND() LIMIT 0,6

Dėl aukščiau nurodytų klaidų svetainė šiuo metu negali būti pasiekiama.