Palaukite...

Maikas ir Deivas ieško pamergių

/
Mike and Dave Need Wedding Dates
2016

images/news/1494847836.jpg


2016

1h 38min.

Lietuvių k.
Režisierius: Jake Szymanski


(1 balsas)
Šie du broliai manė, jog yra pasiutę, kol nesutiko „mielų“ merginų!

Vakarėlių liūtai broliai Mailas (akt. Adam DeVine) ir Deivas (akt. Zac Efron) nuolat sugadina gražiausias šeimos šventes. Jie be perstojo krečia šunybes ir į bėdas patenka ne tik patys, bet į jas įtraukia ir aplinkinius.

Artėjant sesers vestuvėms, jų tėtis, tikėdamasis sutramdyti nenuoramas brolius, įsako šiems susirasti padorias merginas, kurios atlydėtų juos į šventę Havajuose.

Intensyvios paieškos juos atveda net į televizijos pasimatymų šou. O štai ten brolių pasirodymą pastebi dvi nutrūktgalvės merginos Tatjana (akt. Aubrey Plaza) ir Alisa (akt. Anna Kendrick). Jos nei elegantiškos, nei išsilavinusios, nei padorios, tačiau galimybė nemokamai nuvykti į Havajus pasiutėlėms apsuka galvą...

Nuotaikingoje komedijoje žiūrovų laukia saulėti Havajai, vienerios vestuvės, šimtai nesusipratimų ir iki ašarų juokinga Zaco Efrono, Annos Kendrick, Adamo DeVine'o bei Aubrey Plazos vaidyba.

Režisierius: Jake Szymanski („Įbroliai“)

Vaidina: Zac Efron, Anna Kendrick, Adam DeVine, Aubrey Plaza, Stephen Root

Duomenų bazės klaida

Klaidos komentaras
Got error 28 from storage engine

Užklausa
SELECT * FROM fusion3cd16_news WHERE (UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Maikas%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Deivas%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%ieško%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%pamergių%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Mike%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Dave%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Need%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Wedding%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Dates%') ) AND news_id != '12779' ORDER BY RAND() LIMIT 0,6

Dėl aukščiau nurodytų klaidų svetainė šiuo metu negali būti pasiekiama.