Palaukite...

Liūtas karalius

/
The Lion King / liutas karalius
2019

images/news/1564323959.jpg

2019

120 min

Anglų k.
Režisierius: Jon Favreau
Žanras: , , , Nuotykiai, Drama


(1 balsas)
Ši filmo versija bus rodoma anglų kalba, be subtitrų.

Vienas mylimiausių visų laikų šeimos filmų, tik pasirodęs iškart tapęs tikra sensacija, po 25m. pertraukos sugrįžta į kino teatrus kaip kompiuteriu sukurtas „vaidybinis“ filmo perdirbinys - nepaprasto grožio ir nuostabios muzikos apsuptyje pasakojama šeimos vertybių ir tikros draugystės istorija įspūdingame filme "Liūtas karalius".

Afrikos žvėrių valdovo liūto Mustafos sūnui Simbai nuo pat gimimo buvo skirta karaliaus dalia.

Tačiau niekšingasis Rėžis (Mustafos brolis ir tikras Simbos dėdė) turėjo kitų planų: jis pats svajojo užimti karaliau sostą! Pirmasis Rėžio bandymas atsikratyti Simbos nepavyko: į dramblių kapines nuklydusį liūtuką išgelbėjo tėtis.

Supratęs, kad Mustafa dėl sūnaus padarys bet ką, Rėžis įvilioja mažylį Simbą į naujus spąstus. Šįkart Rėžio planas pavyko: gelbėdamas sūnų, liūtas karalius žuvo.

Sukrėstas ir nuliūdęs Simba palieka namus, o sostą – pagaliau! – užima klastingasis Rėžis!

Po daugybės tremtyje patirtų nuotykių Simba sugrįš, kad susigrumtų su žiauriuoju dėde ir užimtų teisėtą vietą soste kaip žvėrių valdovas – liūtas karalius.

1994 m. kino teatruose pasirodęs animacinis filmas apie liūtuko Simbos gyvenimą ir nuotykius tapo tikra sensacija ir viena mylimiausių visų laikų pasakų. Tais pačiais metais „Liūtas karalius“ tapo žiūrimiausiu metų filmu. Juosta iki šiol išlaiko lyderės pozicijas kaip visų laikų populiariausias ranka (ne kompiuteriu) pieštas animacinis filmas.

„Liūtui karaliui“ priklauso ir dar vienas rekordas – namų filmo: visame pasaulyje parduota 47,5 milijono filmo kopijų DVD, Blu-ray ir VHS formatais (antroje vietoje esantis „Žuviukas Nemo“ atsilieka septyniais milijonais, o populiariausias vaidybinis filmas „Titanikas“ – 17 mln.).

Praėjus ketvirčiui amžiaus nuo originalo pasirodymo, į kino teatrus atkeliauja kompiuteriu sukurtas „vaidybinis“ filmo perdirbinys. Jau pirmasis filmo treileris aiškiai parodė, kad ir naujoji versija bus pasmerkta didžiuliam populiarumui: 2018 m. lapkričio 22 d. išleistas treileris per 24 valandas buvo peržiūrėtas net 224.6 mln. kartų. Į kino teatrus naujasis „Liūtas karalius“ atkeliauja liepos 19 d.

Režisierius: Jon Favreau („Džiunglių knyga“, „Geležinis žmogus“, „Geležinis žmogus 2“, „Elfas“, „Šefas ant ratų“)

Originalo kalba įgarsino: Donald Glover, Beyoncé, James Earl Jones, Chiwetel Ejiofor, Seth Rogen, Billy Eichner, John Oliver, John Kani.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+2
#1 | bullet178 · July 29 2019 21:05:39
Maciau sita filma kino teatre vertas demesio , nors daug vietu pakeista nei per filmuka rode , bet vertas demesio nesigailejau kad pamaciau wink

+2
#2 | tigriukasssss · July 30 2019 06:46:19
Ar mane girdi kas nors?

+2
#3 | tigriukasssss · August 01 2019 05:44:09
Tai sutvarkysit filmą?

+1
#4 | tigriukasssss · July 29 2019 14:44:17
Alio yra kas sutvarkys filma¿???¿

+0
#5 | Visagalis_rolka · July 28 2019 15:38:48
tas jausmas kai animacini filmuka ziuri tik suaugusieji o ne vaikai.. grin

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai