Palaukite...

Ledi Bird

/
Lady Bird
2017

images/news/1520509003.png

2017

1h 34min.

Lietuvių k.
Režisierius: Greta Gerwig
Žanras: Komedija, Drama


(1 balsas)
Save Lady Bird vadinanti Kristina (akt. Saoirse Ronan) nuolatos kivirčijasi su iki skausmo į ją pačią panašia mama (akt. Laurie Metcalf). Darbuose skęstanti moteris nuoširdžiai nesupranta daugeliu atveju keistai atrodančio dukters elgesio. Pastaroji, braidydama gimtojo Sakramento gatvėmis svajoja apie prabangius namus, svaiginančią meilę, gyvenimą Niujorke ir pripažinimą, leisiantį jai ištrūkti iš nekenčiamos rutinos. Skurdas, gyvenimas mažame miestelyje, kuriame dienų dienas nieko nevyksta, mokykla, kurios nuoširdžiai nekenti, mama, kritikuojanti tavo elgesį – maudydamasi tokioje kasdienybėje, išvarginta nesėkmių meilės fronte, paauglė bando rasti savo vietą šiame pasaulyje, tačiau ar tai lengva, kuomet tau – vos 17-niolika?

Amerikiečių nepriklausomo kino aktorė Greta Gerwig ryžosi debiui režisierės kėdėje. Nekaltas bandymas apšilti kojas tapo triuškinančia sėkme, pelniusia aibes pagyrų už filmą, kurio, regis, laukė visas pasaulis. Įtakingiausių kino leidinių įtrauktas į geriausių 2017 metų filmų sąrašą, tragikomiškas filmas „Lady Bird“ iškovojo du Auksinius gaublius (geriausias filmas, geriausia aktorė) ir pelnė penkias Oskaro nominacijas.

„Lady Bird“ sunku pavadinti tiesiog filmu. Tai – gili ir intymi istorija, liečianti brendimo, asmenybės krizės, pirmosios meilės, draugystės, tėvų ir vaikų santykių temas bei primenanti, jog namai – tai vieta, į kurią visuomet norisi sugrįžti. Kinuose nuo kovo 2-osios.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Greta Gerwig

Scenarijus: Greta Gerwig

Vaidina: Saoirse Ronan, Laurie Metcalf, Tracy Letts, Lucas Hedges, Timothée Chalamet, Beanie Feldstein, Lois Smith, Stephen McKinley, Henderson, Odeya Rush, Jordan Rodrigues, Marielle Scott

Svetainiu talpinimas, Reseller hostingas

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+4
#1 | Visagalis_rolka · March 08 2018 19:20:13
nepatiko man sitas filmas, dar kinuose rodo tokias nesamones..minusuokit, bet nu sorry, filmas nevertas kinoteatru, nemokamai cia paziurejau, ir taip nusivyliau, nes praradau pusantros valandos savo gyvenimo veltui

+1
#2 | aborto · August 27 2018 17:38:49
Visiskai nestebuklas-nei drama,nei komedija.Toks visai neisdirbtasNeisivaizduoju uz ka cia tokios liaupses

+1
#3 | kyolaho · September 03 2018 08:10:17
Daug Amerikos gyvenimo realijų, kurios visiškai neužkabina, pagrindinė veikėja nori išsišokti, o šiaip nėra įdomi, nors apie ją visas siužetas sukasi. Nerekomenduočiau niekam, yra geresnių filmų, kuriuos galima pažiūrėti, nieko nepraleisite.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai