Palaukite...

Laisvės kaina. Savanoriai

2016

(1 balsas)
Kaip kūrėsi Nepriklausoma Lietuva? Kodėl mokytojai, valstiečiai, net menininkai paėmė ginklą į rankas ir gynė tai, kam pradžią davė slapta pasirašytas Vasario 16-osios aktas?

Naujas prodiuserių kompanijos „Videometra“ kūrinys „Laisvės kaina. Savanoriai“ pasakos apie 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymą ir kitus po šio svarbaus Lietuvai įvykio sekusius istorinius faktus.

Tai – istorija apie du draugus, kuriuos išskyrė fronto linija, suvienijo šalis, o vyrišką draugystę išbandė mylima moteris.

Visu šimtmečiu atgal nukelsiantis serialas atskleis ne tik didingą mūsų šalies istoriją, bet ir draugystės bei meilės dramą, nuožmią laisvės ir tikslo siekimo kovą. Šis serialas kuriamas norint pažymėti ypatingą progą ir yra skirtas paminėti šimtosioms Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymo metinėms.

Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto pasirašymas, kovos su bolševikais, bermontininkais, Lenkija, Klaipėdos krašto atgavimas, pasikėsinimas į Augustiną Voldemarą, garsiausio to meto Lietuvos plėšiko gaudynės – šiame seriale pamatysite svarbiausius Lietuvos įvykius nuo 1918 m. iki 1939-ųjų, kai okupuota Rusijos Lietuva vėl neteko laisvės. Tai nebus tiksli tų įvykių rekonstrukcija, tačiau nuo svarbiausių faktų nenutolta, o koncentruotasi ne į visiems žinomus veikėjus, apie kuriuos rašo mokyklų vadovėliai, bet į tuos, kurie buvo šalia tų įvykių ir be kurių, greičiausiai, jie net nebūtų įvykę.

Grafas, kuris prieš tėvo valią pasirinko kovą už Lietuvą. Mokytojas, kuris plunksną iškeitė į šautuvą ir iškart buvo paskirtas karininku, nes daugiau tiesiog nebuvo kam vadovauti. Tarnaitė, sugebėjusi ne tik nekristi į akis, bet ir būti visur kur reikia bei vedžioti už nosies vokiečių, rusų ir lenkų pareigūnus. Bežemis bernas, kuriam tiesiog reikėjo žemės. Tai serialo „Laisvės kaina. Savanoriai“ veikėjai. Išgalvoti ir kartu ne – už kiekvieno jų slepiasi ne vienas realus to meto žmogus, o seriale juos įkūnija tokie aktoriai kaip Vytautas Tomkus, Liubomiras Laucevičius, Mykolas Vildžiūnas, Jokūbas Bareikis, Toma Vaškevičiūtė, Šarūnas Puidokas, Nerijus Gadliauskas, Andrius Bialobževskis, Josifas Baliukevičius, Marcelė Zikaraitė ir kiti.

„Laisvės kaina. Savanoriai“ scenos filmuojamos daugelyje unikalių ir laikmetį atitinkančių Lietuvos vietų. Serialo kūrėjai tikina, kad kiekviena filmavimo vieta pasirenkama itin kruopščiai, nes šis istorinis serialas iki mažiausios smulkmenos turi būti tikroviškas. Kuriant serialą darbavosi ne tik gausus būrys žinomų aktorių, kūrybininkų, bet ir istorikai, padėję atgaminti autentišką aplinką ir nenutolti nuo istorinių įvykių.

Šis serialas žiūrovus sužavės įtraukiančiu siužetu, vaizdais, autentiškai atkurtais to meto kostiumais. Daugelis kostiumų siūti pagal specialų užsakymą būtent šiam projektui. Žiūrovų laukia daug specialių efektų ir įspūdingų scenų, kuriose skries kulkos, liesis kraujas, pokšės sprogmenys.
Serijų kiekis: 10 Prisijunkite!

Panašūs filmai
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.rff
Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai