Palaukite...

Kubo ir stebuklingas kardas

/
Kubo and the Two Strings
2016

images/news/1474473175.jpg


2016

1h 41min.

Lietuvių k.
Režisierius: Travis Knight


(1 balsas)
Mažame Japonijos kaimelyje gyvena mažas berniukas, vardu Kubo. Ankstyvoje vaikystėje netekęs tėvo – galingo samurajaus – jis rūpinasi savo motina, o labiausiai mėgsta klausytis kitų kaimelio gyventojų istorijų ir pasakoti jas pats. Vieną dieną berniukas netyčia pažadina paslaptingą, piktą ir galingą dvasią iš praeities, turinčią savų sąskaitų su berniuko šeima. Kubo priverstas bėgti iš gimtųjų namų.

Norėdamas nugalėti senovinį prakeiksmą, Kubo privalo išsiaiškinti tiesą apie savo tėvą. Kartu su kovos meno ir išminties jį mokančia beždžione bei galingu, nors protu ir nepasižyminčiu vabalu, berniukas patraukia į ilgą ir pavojingą kelionę. Jos metu Kubo teks kovoti su piktais dievais ir siaubingomis pabaisomis bei atskleisti tiesą, galinčią išgelbėti jo motiną ir visą gimtąjį kaimelį.

Režisierius: Travis Knight

Dubliažo aktoriai: Andrius Dirmantas (Kubo), Benita Vasauskaitė (mama/beždžionė), Vytautas Rašimas (tėtis/vabalas), Jurga Šeduikytė (sesės), Larisa Kalpokaitė (Kameyo), Algis Dainavičius ir Gytis Balčiūnas.

Duomenų bazės klaida

Klaidos komentaras
Got error 28 from storage engine

Užklausa
SELECT * FROM fusion3cd16_news WHERE (UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Kubo%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%stebuklingas%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%kardas%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Kubo%') OR UPPER(news_subject) LIKE UPPER('%Strings%') ) AND news_id != '12814' ORDER BY RAND() LIMIT 0,6

Dėl aukščiau nurodytų klaidų svetainė šiuo metu negali būti pasiekiama.