Palaukite...

Komuna

/
The Commune / Kollektivet
2016

images/news/1498126500.jpg

2016

1h 51min.

Lietuvių k.
Režisierius: Thomas Vinterberg
Žanras: Drama


(1 balsas)
Intelektualių akademikų šeima Erikas (aktorius Ulrichas Thomsenas) ir Ana (aktorė Trine Dyrholm už šį vaidmenį buvo įvertinta Berlyno kino festivalio „Sidabriniu lokiu“) turi svajonių. Prestižiniame Kopenhagos rajone jie įsigyja vilą, kurioje kartu su dukterimi Frėja įsteigia komuną.

Jie rengia bendraminčių susirinkimus, gurmaniškas vakarienes ir triukšmingus pobūvius. Po vienu stogu jaukiai sutelpa draugystė, meilė, idealizmas, geismai ir linksmybės, tačiau netikėtas jausmų protrūkis mažą svajotojų bendruomenę nubloškia į skausmingą realybę. Jų santykių stiprumas, tolerancija vienas kitam ir deklaruojamas solidarumas turės išlaikyti sunkiausią iki šiol egzaminą.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+5
#1 | ilonaaaaa · June 27 2017 17:01:01
lb geras filmas ,rekomenduoju brandzioms asmenybems

+3
#2 | pipchikas · July 03 2017 19:43:25
Man l. patiko,pritariu- maciusiems gyvenimo zmonems.

+2
#3 | Sebideh · July 26 2017 18:31:16
Pritariu pirmiesiems dviems komentatoriams, ir sakau - jei norit perkratyt savo sąžinę, savo požiūrį į artimus žmones ir naujai kuriamus santykius, savo požiūrį į tai, kas yra atsakomybė už kitą ir ką reiškia atsakomybė apskritai gyvenime, ką ji duoda - šitas filmas pats tas. Filmas priverčia sustot ir permąstyt, kiek artimų žmonių įskaudinai, nuvylei ar sužeidei, dėl trumpalaikių pramogų ar vienadienių atrakcijų... ir filmas priduoda stabdį sustot ir pagalvot, su kuo ir ar verta megzt santykius, draugystę - ar esi vertas kito žmogaus laiko ir sveikatos, taip pat ar kitas yra vertas tavęs.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai