Nuo šios dienos gerifilmai.net siulo nemokama filmų / serialų peržiūrą bei siuntimą. BE REKLAMŲ Mus paremti galite ČIA arba ČIA

Palaukite...

Kai svyla padai

/
War on Everyone
2016

images/news/1516200169.jpg

2016

1h 38min.

Lietuvių k.
Režisierius: John Michael McDonagh
Žanras: Komedija
(1 balsas)
Įstatymo sergėtojai Teris (akt. Alexander Skarsgård) ir Bobas (akt. Michael Peña) labiau už įstatymą gerbia savo pačių gerovę. Vilkai avių kailyje – toks apibūdinimas geriausiai tiktų porelei korumpuotų policininkų.

Naujajame Meksike niekad nebuvo ramu, bet kai miesto ramybę saugo jie – chaoso dar daugiau. Vyrukai ciniški ir nedori – apgaudinėja žmones, juos apiplėšinėja, šantažuoja nusikaltėlius ir daro viską, dėl ko patys turėtų atsidurti už grotų.

Bet vieną dieną, nebaudžiama ir nesulaikoma porelė, užsipuola ne tą, kurį derėjo. Jų kelyje pasipainioja nauja auka – nusikaltėlis, kuris, pasirodo, yra dar pavojingesnis už juo pačius. Štai tuomet vyrukams pradeda svilti padai!

Naujausias britų režisieriaus Johno Michaelo McDonagho („Calvary“) filmas buvo pristatytas 66-ojo Berlyno kino festivalio „Panoramos“ programoje.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: John Michael McDonagh („Calvary“)

Vaidina: Alexander Skarsgård, Michael Peña, Theo James, Tessa Thompson, Caleb Landry Jones, Paul Reiser, Stephanie Sigman, David Wilmot

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
-1
#1 | Neringa9999 · January 28 2018 23:03:57
Labai geras filmas

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai