Palaukite...

Juodraštis

/
A rough draft / Chernovik
2018

images/news/1528202579.jpg

2018

100 min

Rusų k.
Režisierius: Sergey Mokritskiy
Žanras: Fantastinis


(1 balsas)
Fantastinis nuotykių filmas “Juodraštis” – ekranizacija to paties pavadinimo romano, kurį parašė vienas populiariausių rusų fantastų Sergejus Lukjanenko, geriausiai pažįstamas kaip įsimintinais kino filmais virtusių romanų „Nakties sargyba“ bei „Dienos sargyba“ autorius.

Vieną dieną Kirilas pasijunta tarsi ištrintas iš savo gyvenimo. Staiga nieka jo nebeatpažįsta: nei draugai, nei šeima, nei mylima mergina, o jo bute gyvena svetimi žmonės, darbe taip pat apie jį niekas nėra girdėjęs. Sukrėstam Kirilui apie naują realybę papasakoja keista nepažįstamoji. Pasak moters, vaikinas yra išrinktas ypatingai misijai – saugoti vartus tarp daugybės paralelinių pasaulių. Dėl šios priežasties visa jo praeitis yra ištrinta.

Vis dar negalinčiam patikėti Kirilui surengiama ekskursija po paralelines visatas. Vaikinui pamažu paaiškėja, kad visą gyvenimą jo pažinotas ir mylėtas pasaulis neaprėpiamoje visatoje tėra juodraštis kitiems, geresniems pasaulio variantams. Tačiau Kirilas su tuo taikstytis nenori, nes myli savo pasaulį – kad ir koks netobulas jis būtų.

Filmas rodomas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Sergey Mokritskiy

Scenarijaus autoriai: Maksim Budarin, Denis Kuryshev, Sergey Lukyanenko („Dienos sargyba”, „Nakties sargyba”), Sergey Mokritskiy, Olga Sobenina

Vaidina: Nikita Volkov, Severija Janusauskaite, Yuliya Peresild

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+1
#1 | Goooodaa · June 10 2018 12:32:47
Paprastas, bet tikrai ne prastas filmas smile

+0
#2 | Tomatoma · June 07 2018 22:38:47
sakyciau visai nieko filmas

+0
#3 | gedamynka · June 11 2018 16:45:56
vertas demesio filmas

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai