Palaukite...

Ji

/
Her
2013

images/news/jiiiiiiiiiiiiher.jpg

2013

126 min.

Lietuvių k.
Režisierius: Spike Jonze


(17 balsų)
Netradiciniu požiūriu į aplinkinį pasaulį garsėjantis „Makso ir maksimonstrų", „Adaptacijos" bei „Būti Džonu Malkovičiumi" filmų režisierius Spike'as Jonze'as pristato fantastinę žmogaus ir kompiuterio meilės istoriją. Filmas „Ji" yra ir 44-erių metų S. Jonez'o, kaip scenaristo, debiutas. Teodoras (aktorius Joaquin'as Phoenix'as) pragyvenimui užsidirba rašydamas laiškus. Ne, jis nėra Nigerijoje įsikūręs „spamer'is", siuntinėjantis viso pasaulio žmonėms pranešimus apie netikėtai atsiradusį palikimą. Teodoras yra itin jautrios sielos asmenybė, tad padeda surašyti už širdies griebiančius asmeniškus laiškus nepažįstamiesiems, kurie patys to padaryti nesugeba. Netikėtai nutrūkus ilgiems santykiams su mergina, Teodoras puola į neviltį. Tačiau po kiek laiko jo dėmesį patraukia ir suintriguoja itin pažangi žaviu moterišku (akt. Scarlett Johansson) balsu kalbanti ir į kiekvieną „šeimininko" norą reaguojanti kompiuterio operacinė sistema - Samanta. Tobulėjanti ir besikeičianti priklausomai nuo kompiuterio savininko asmenybės. Teodoras su kiekviena diena vis labiau žavisi naujosios dragės giliamintiškumu, jautrumu ir humoro jausmu. Ko gero, kitaip ir negali būti - juk operacinė sistema evoliucionuoja prisitaikydama prie „šeimininko". Ilgainiui jų draugystė perauga į kažką daugiau. Ar tai galima vadinti meile? Filmas nominuotas penkiose Oskarų kategorijose - tarp jų už geriausią filmą ir už geriausią originalų scenarijų.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+11
#1 | miutte · February 20 2014 18:20:55
idomus ir gan toks siuolaikinis filmas, gal ateityje taip gali ir nutikti smile reik isigylinti i filma ir suprasti kas norima tarp eiluciu pasakyti smile man patiko siulau ir kitiems paziuret, bei issakyti savo nuomone wink

+10
#2 | Radvileb · February 21 2014 21:37:12
Geriausias filmas is paskutiniu matytu. Aisku , ne vaikams ir ne 'holivudiniu' myletojams. Butinai paziurekit .

+4
#3 | Svečias · February 20 2014 22:28:21
ziauriai geras filmasrn

+2
#4 | Tamal · May 06 2014 00:00:47
Jop geras, spalvotas wink) idomi mintis rekomenduoju

+2
#5 | Svečias · May 07 2014 20:18:56
Savotiškas. Patiko!

+2
#6 | paulia · January 31 2015 19:48:20
Labai geras filmas, žiauriai geras siužetas, pagrindinio aktoriaus vaidyba - FANTASTIŠKA...... tai tiek wink

+0
#7 | siera · November 01 2018 21:14:34
Kinas geras, rimtas, protingas, tik tikrai nereikia švaistytis epitetais 'žiauriai, labai, fantastiškai', nes šie žodeliai terodo, kad žmogus nėra matęs tikrai aukščiausios klasės kino. Čia idėja gera - rodoma kaip jau yra ir kaip labai greitai bus - ir šitą idėją įgyvendina profai, bet tai ne šedevras (bent jau man). Ieškantiems veiksmo net neverta gaišti laiko, praeikit pro šalį. Čia tas pats, kaip paskaityti lengvą, bet filosofinį veikalą, ir po to pamąstyti.

-3
#8 | Svečias · February 21 2014 21:07:15
Maciau lb isgirtas ir daug kam patiko bet asmeniskai man truko veiksmo tad sugebejau istvert tik iki filmo vidurio nes lb nuobodu pasidare tie pokalbiai tik ir vaizduotes.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai