Palaukite...

Jei Bylo gatvė prabiltų

/
If Beale Street Could Talk
2018

images/news/1565972999.jpg

2018

2h

Lietuvių k.
Režisierius: Barry Jenkins
Žanras: Drama, Romantinis


(1 balsas)
"Jameso Baldwino romano ekranizacijoje įtampų kupina 8-ojo dešimtmečio Harlemo atmosfera bei kritika segreguotai Amerikos visuomenei tampa dar įtaigesnė dėl įsimintinos Barry Jenkinso kino kalbos, kuri savo jausmingumu ir lengvumu primena muziką." (A. Račaitytė)

Nors Tišai tik devyniolika, jai teks suaugti anksčiau. Ji laukiasi nuo karštai mylimo Fonio. Tačiau nuo vaikystės judviejų puoselėtoms svajoms apie šeimą nelemta išsipildyti, nes jis areštuojamas už nusikaltimą, kurio neįvykdė. Tiša praneša abi naujienas savo ir Fonio šeimoms. Jos mama turės nuspręsti, kaip toli jį ryšis eiti, kovojant už savo dukters ateitį.

„Mėnesienos“ režisierius ir naujame filme žiūrovus panardina į jausmingą, skausmų ir džiaugsmų kupiną meilės pasaulį Amerikos juodaodžių bendruomenėje.

/* $banner1 = 'Ginklai medzioklei, savigynai, sportui'; $banner2 = 'Nemokami pratybų atsakymai'; $banners = array($banner1, $banner2); shuffle($banners); print $banners[0]; */
Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+0
#1 | siera · November 30 2019 17:33:09
Kinas apie rasizmą, apie nekaltai nuteistą ir pasodintą 'prastesnės' rasės žmogų, gal net galima kiną pavadinti istoriniu, rodančiu nepagražintą neseną JAV tikrovę. Nors tai ir drama, bet taip viskas pateikiama nuobodžiai, kad patiks galbūt tik flegmatikams smile 3/5.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai