Palaukite...

Ištekėti per naktį 2

/
Odnoklassnitsy 2
2017

images/news/1490193932.jpg

2017

90 min

Lietuvių k.
Režisierius: Dmitriy Suvorov
Žanras: Komedija


(1 balsas)
Tas pats miestas. Tos pačios draugės. Kita nuotaka. „Ištekėti per naktį 2“.

Po pernykščių itin komplikuotų, bet galų gale sėkmingai įvykusių Katios (aktorė Olga Kuzmina) vestuvių, naujai iškepta žmona ir trys jos draugės vėl gyvena įprastus gyvenimus. Katia mėgaujasi santuoka, Vika (akt. Svetlana Chodčenkova) toliau organizuoja vestuves kitiems, Sveta (Jekaterina Vilkova) toliau verčiasi psichologės praktika, o Daša (Valentina Mazunina) rėžia sparną apie naujai atrastą simpatiją iš banko – „kreditų karalių“ Mišą.

Dašai jau pradėjus nervintis, kad jos simpatija visiškai nenutuokia, kaip ir kada žengti kitą žingsnį, Miša galų gale pasiperša. Laiminga sužadėtinė su trim ištikimiausiomis savo draugėmis išvyksta į Sočį švęsti mergvakario. Kitą rytą, nors ir skaudančia galva, Daša susivokia, kad Miša jau turėtų būti atskridęs pas savo mylimąją. Nieko nelaukusi, ji išlekia į oro uostą, puola savo mylimajam ant kaklo ir, neleidusi jam pasakyti nė žodžio, atsitempia į viešbutį. Tačiau čia iškyla problema. Jaunikis nepažįsta nei Dašos, nei jos draugių ir apskritai nesupranta, ko iš jo nori keturios pagiringos moterys. Netrukus paaiškėja, kad „Miša“ yra visai ne Miša, o tiesiog identiškai atrodantis visiškai kitas gruzinas. Su siaubu supratausi, kad laimė slysta iš rankų, Daša su draugėmis išlekia ieškoti jaunikio. Ir, žinoma, įsivelia į visą virtinę juokingų nuotykių ir nesusipratimų.

Antroji nuotaikinga keturių draugių nuotykių Sočyje dalis – „Ištekėti per naktį 2“ – Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti kovo 10 dieną.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Dmitriy Suvorov

Vaidina: Svetlana Khodchenkova, Roman Madyanov, Ararat Keshchyan, Denis Kosyakov, Valentina Mazunina, Yekaterina Vilkova


Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
+2
#1 | Romantikas · March 22 2017 16:22:30
Būtų gal visai įdomu pažiūrėti, bet kam jungtis filmą, kurio kokybė labai bloga.

+1
#2 | Vaidas110982 · April 17 2017 18:20:25
Dukart siunciau ir nueme taskus, nors filmas neparsisiunte. Paskui pasileidau online tai kraupus vaizdas.

+1
#3 | amalker · December 07 2017 15:39:54
labai patiko, linksma, smagi rusu komedija. patiko ir aktoriu vaidyba.

+0
#4 | jonas1956 · January 04 2018 19:19:27
labai patiko, linksma, smagi komedija, ačiu.

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai