Nuo šios dienos gerifilmai.net siulo nemokama filmų / serialų peržiūrą bei siuntimą. BE REKLAMŲ Mus paremti galite ČIA arba ČIA

Palaukite...

Iš meilės Pablui

/
Loving Pablo
2017

images/news/1530792201.jpg

2017

110 min

Rusų k.
(1 balsas)
Kai žymiausia Kolumbijos žurnalistė Virginija Vallejo (akt. Penélope Cruz) yra pakviečiama į garsiausio pasaulyje narkotikų barono Pablo Eskobaro (akt. Javier Bardem) vakarėlį, suviliota jo charizmos, Virginija užmezga aistringą meilės romaną su Eskobaru, nepaisant to, kad jis yra vedęs ir šeimą turintis vyras.

Pablo Eskobarui stengiantis pagerinti sostinės gyventojų gyvenimą ir pradėjus siekti politinės karjeros, žurnalistė pagaliau ima suvokti tikrąją Eskobaro galią valdant narkotikų imperiją ir jos platinamus milžiniškus narkotikų kiekius.

Galiausiai nusikalstamas verslas ir pati Virginija patraukia narkotikų kontrolės agentūros agento Shepardo (akt. Peter Sarsgaard) dėmesį, kuris ieško būdų sustabdyti Eskobaro smurtą ir terorą, sudraskiusius visą šalį.

Režisieriaus Fernando León de Aranoa biografinė drama yra paremta 2008 metais išleistais ir bestseleriu tapusiais žurnalistės Virginia Vallejo memuarais „Mylėti Pablą, nekęsti Eskobaro“, kuriuose ji ne tik apibūdina savo romantiškus santykius su P. Eskobaru, bet ir atskleidžia jo sąsajas su kelių skirtingų šalių prezidentais, Karibų diktatoriais ir aukštus postus užimančiais politikais.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Fernando León de Aranoa („Tobula diena“, „Sabina“)

Vaidina: Javier Bardem, Penélope Cruz, Peter Sarsgaard, Julieth Restrepo, Óscar Jaenada, Fredy Yate, Ricardo Niño, Pedro Calvo, Joavany Alvarez, David Valencia.

Panašūs filmai
Komentarai
Geriausi komentarai
-1
#1 | Visagalis_rolka · July 05 2018 13:13:04
o cia tai labai geras filmas butinai online paziurekite

-1
#2 | dzioniukas · July 08 2018 21:26:20
Geras filmas rekomenduoju paziureti.....

-1
#3 | aborto · August 26 2018 07:10:52
Sitas aktorius gimes vaidinti blogiukus.Sakyciau pats panasiausias i tikraji Pablo

Parašyti komentarą
Vardas:

Užsiregistruokite
Naujos serialų serijos

Rūšiuoti filmus

TOP filmai